Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a League of...

Milyen játék a League of Legneds? (lent)

Figyelt kérdés
néztem róla videókat nem nagyon értettem ezért ki akarom próbálni de nemtudom hogy megéri e.van online és offline külön benne?
2012. aug. 10. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
csak offline, moba, dota alapjaira épít, igazából egy fos, televan hülyegyerekekkel...
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lényeg, nem offline, hanem csak online.
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak online. A lényeg, h két oldalon 5-5 hős harcol egymás ellen. Céljuk egymás ölése (aranyért), majd a másik oldal főbázisának lerombolása. Játszhatsz valós, illetve gépi ellenfelek ellen. Gépiek közt is van kezdő szint. Szerintem megéri kipróbálni. El lehet vele szórakozni, főleg ha többen játszotok.
2012. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

el lehet szorakozni vele

a hatranya, mint minden ingyen jateknak hogy rengeteg idiotat ki lehet fogni, ezert gyakran elmegy a jatekkedved

2012. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugotan kezd el mivel ez a játék elég noob barát mindent ki vettek belőle ami a dota benne volt és tudás kellet hozzá.
2012. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hah perfekt, mindent kivettek amihez tudás kellet, ergo agyhalottak jászanak vele
2012. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!