Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes 2 vagy több thormnailt...

Érdemes 2 vagy több thormnailt venni a LoL-ban?

Figyelt kérdés
Tehát 1db Thormnail 30%ot visszaüt az ellenfél sima ütéseiből mágikus sebzésként. Ez azt jelenti, hogy 2 60%ot fog sebezni, 4 pedig 120%ot?

2012. aug. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Matekból nem voltál jó igaz? ez nem így működik 1 ad 30% ot utána emellé a egkapja a 30%ot de de ez megitn csak 30%al lesz erősebb tehát az a 30 nak a 30% plusszba tehát ien 40 körül lesz... nemtom érted-e ez olyan mint amikor leértékelnek egy 1000 forintos cuccot 10%al

akkor az 900 lesz ha ezt megint leértékeljük 10el az lesz 810 lesz nem adódik össze ezért nem 20%ot kell levonni...


Nagyjából így múködik (ha 1 átalán összestackel mert az se biztos) tehát 1nél többet még akkor se érdemes venni ha 5adsuk van, mert vannak más armoros cuccok amik jobbak

2012. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Thornmail


+100 Armor UNIQUE Passive: On being hit by basic attacks, returns 30% of damage taken as magic damage.



Tudod mit jelent az, hogy UNIQUE? Egyedi. Tehát csak egyszer müködik ez a 30%-os bónusz, akárhányat veszel még mellé, csak a 100 Armor-t adja majd plusznak.

2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem néztem meg a leírást, csak meséltek róla mivel dps-sel játszok általában, így nincs szükségem armorra. Az pedig, hogy egyedi nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak egyszer használható. Lehet a LoL-ban igen, de én nem tudtam, bocsánat, de nem szorulok angol leckékre, köszi.

Nem is a matektudásommal kapcsolatos a kérdéses, mivel én úgy tudtam, hogy ha alapjáraton sebez nekem 100-at akkor azt leveszi az életemből (mind a százat) és lesebzek neki harmincat. Ezek szerint csak 70-t sebeznek és én 30-t. Viszont nem a 30-nak kell venni a 30%-át ha újat veszek, hanem a 70-nek, mélyen tisztelt matematika professzor úr.

Végeredményben valamilyen szinten segítettetek (bármennyire is alpári módon), tehát köszönöm. :)

2012. aug. 5. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Miaz h alpári? :D figy: vegyük az attack speedet van 100-as attackspeded arra veszel +50% az lesz 150 ha veszel még 50%ot akkor nem 100%át kapod meg a 100nak tehát 200 lesz hanem a megőtt értéket növeli tehát 150 + 50% azaz 225


nah, az armi is ugyanígy működik (már persze ha stackel mert ebben nemvok biztos) elötte levonja az armorált dmget és abból ad vissza 30at és így lenne a 2. thornmaillel 60% helyett csak 40körül

2012. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vágom a kamatos kamatot, de ha stackelődik is 30 % +70-nek (a maradék dmg)a +30%-át fogja visszaküldeni. :D
2012. aug. 5. 22:36
 6/7 anonim válasza:

Kérdezö, szerintem elég normális módon írtuk le a dolgot :)


LoL-ban az UNIQUE Passive (egyedi) azt jelenti, hogy az csak egyszer használható. Vehetsz akárhányat még, csak 30%-át adja majd vissza.

2012. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ad carry build : cipő 5 infiniti. szerinted ?

ez kb ugyan az ez a thormails hülyeség.

2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!