Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed (1-2) doublep...

Assassin's Creed (1-2) doublepacket érdemes megvenni vagy elég csak a kettőt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elengedhetetlen ahhoz, hogy értsem a sztorit?

2012. júl. 30. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek tapasztalataim, mivel angol a játék és én nem tudok annyit angolul hogy lefordítsam, de sokan azt mondják, hogy mindet ki kell játszani, hogy értsd a történetet teljes egészében.
2012. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen az elejétől.
2012. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1 nem sikerült olyan jól, ha nem akarsz csalódni nyugodtan kezd a 2-vel én is ìgy játszottam. A többiek hülyeséget beszélnek mert szinte nincs semmi átfedés az 1 és a 2 között, hiszen a 2-ben teljesen új főhőst és területet kapunk.
2012. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: Az csak egy dolog, hogy új főhős. De ha az egész sztorit akarod érteni, akkor az egyestől kell kezdeni. Tényleg lehetett volna jobb is az egyes, kicsit monoton, de attól még nagyon szuper és élvezhető. Szerintem próbáld ki. Ha nem megy, akkor olvasd el ezt:

[link]

És kezdjed el a kettest.

2012. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!