Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil 4! valami tanács?

ULTRAGOKU4 kérdése:

Resident evil 4! valami tanács?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy folytatnám a resident evil 4 et ott ahol abbahagytam igaz nem vittem túl sokáig mert csak 3 napja van meg, de tudjátok easy szinten nyomom (ami valljuk be nem nagy cucc, mer ugy bárki végig viszi) de van egy kis gond a TÖLTÉNYBEOSZTÁSSAL szal hiába van az hogy van néhány faházikó azt ott egy "csomó" lőszer mert hát az nem sok föleg shotgun na annak megaztán végképp tök kevés csak handgun-nak van sok de annak meg nem nagy a tüzereje tehát sok rá mwegy akár 1 zombi-ra is!!!
2012. aug. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy keves loszert kapsz meg vagy pazarolsz mert easy-n nem kene problemad legyen a loszerrel

celozz labra majd headshot!!!

2012. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a másik lehetőség, hogy fejbelövöd pisztollyal, odamész hozzál és az X-szel fejberugod
2012. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
andrysh!! köszi szépen a válaszodat tudod én nem szoktam pazarolni (legalábbis a löszerrel nem nagyon) de végülis lehet hogy valamit rosszul csinálok
2012. aug. 10. 00:59
 4/5 A kérdező kommentje:
desirous!!! neked is köszi szépen a válaszodat majd próbálgatom azért csak tudod ott tartok hogy volt az a rész amikor ashleay-vel egy olyan helyen voltunk a hol mindkét oldalrol jöttek zombi-k irtó sokan de szerencsémre nem volt baj mert ott volt luis sera is azt kivittem a jobb oldali utat választottam megküzdöttem EL GIGANTE-val azt jött a bal oldali ott meg a láncfűrészes nővérek voltak azokat még szétloccsantottam de azt lekell oda menni azt onna megint jönnek baromi sokan!! na és ott tartok JELENLEG de remélem már nem sokáig!!!
2012. aug. 10. 01:03
 5/5 anonim válasza:

igen, az a 2láncfűrész nővéres rész elég durva..

ha van elég pénzed akkor már mikor kinyírod őket, akkor előtte menj vissza a merchant hez és vegyél upgradeket. minden capacity upgrade nél újratölti a táradat.

2012. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!