Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RESIDENT EVIL 4! TI MIT...

ULTRAGOKU4 kérdése:

RESIDENT EVIL 4! TI MIT GONDOLTOK RÓLA?

Figyelt kérdés
tudjátok én most kaptam meg a resident evil 4-et (PS2) és véleményem szerint nagyon ütős túlélő-horror és hát nehéz is azért meghát én személyszerint beszartam mikor elöször játszottam vele mármint tegnap mer akkor kaptam meg XD de mondjuk most is :)
2012. aug. 7. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl régen vagyok játék fogyasztó.Magyarán sz@rt sem ér.
2012. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Régen én is féltem tőle, emlékszem, nagyon parásnak tartottam, most már nevetek rajta :) Próbáld ki az Amnesiát, ha parázni akarsz :)

Amúgy szerintem is fantasztikusan jó játék, engem az irányítása zavart kissé, de meg lehet szokni, amúgy minden téren nagyszerű. Próbáld ki majd a RE5öt is, az kevésbé horror, inkább akció, de nagyon jó az is.

2012. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz játék, de én nem mondanám túlélő horrornak, se nem ijesztőnek, sőt nehéznek is csak professional módban mondanám nehéznek, de amúgy nem tényleg nem rossz játék. Bár azért azt hozzá teszem a 4. rész óta nem jelent meg normális resident evil.
2012. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, mível a szériát már ps one-on is toltam, igaz az már nagyon régi.
2012. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát félni nehezen tudnék tőle.

A RE5 jó kis akciójáték de szigorúan csak coopban egy jóbaráttal, mert ai val az ideg megöl.

2012. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de próbáld ki a Darkside Cronicles-t is, nekem az a kedvenc (nem tudom van-e ps2-re, bár szerintem nincs, nekem WII verzió van meg, s tökéletesen fut PC-n, dolphin emulátorral, de csak ez a játék miatt be fogok hamarosan ruházni egy WII konzolra)
2012. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszíronak üzenem! igen igazad van én is megnéztem és csak wii-n van meg a játék meg ps3 on azt hiszem... ja asszem azon amugy az is nagyon klasz nálam az a 2. kedvenc resident evil-m!
2012. aug. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!