Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a videómról?...

Mit gondoltok a videómról? (Resident Evil 4 Classic Camera)

Figyelt kérdés

Aki ismeri a Resident Evil 4 című játékot, az tudhatja hogy milyen ott a kameranézet, én most más oldalról közelítettem meg a dolgokat:)


Természetesen Fake videóról van szó. Fraps, és Camera Tool segítségével vettem fel egyenként a részeket, aztán összevágtam őket, hogy olyan legyen, mint a klasszikus részekben


Mit gondoltok, milyen lett ? :)


2011. jan. 26. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kifelejtettem a linket. Itt van:


http://www.youtube.com/watch?v=Yg3d4-_IIHU

2011. jan. 26. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
háát rz elég uncsi lett vihettél volna bele 1 kis akciót is... am én rühellem az ilyen játéknézetet szal nekem ez nem tetszik :(
2011. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van olyan Resident Eviles videóm ahol az akció játsza a főszerepet, itt kifejezetten a klasszikus kameranézetre szerettem volna fektetni a hangsúlyt. De azért köszönöm szépen a választ :)
2011. jan. 26. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint a régi szép időkben, a rögzített kamerák meg az előre letárolt helyszínek korában. :)

Kreatív ötlet, bár nem ártana hozzá automata-célzás sem, mint anno. XD

2011. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy kreatívnak tartod az ötletemet :) Igen, mint a régi szép időkben...Látszik egyébként hogy az automatikus célzást nem erre a játékra találták ki :) Köszönöm szépen a választ.
2011. jan. 27. 16:15
 6/6 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
az automatikus célzás szerintem NEM KIHÍVÁS!!!!!! ezt olyan értelemben mondom hogy igy sokkal könnyebb lenne a dolgunk nemdebár?? amugy ezen a vidin ahol LEON jár az nem az a hely ahol találkozik azzal nagy magas szakállas krapekkal mert erre emlékszemépp tegnap vittem ezta pélyát ki!! nekem is megvan term. egyébként a vidi az hát.... mit mondjak, NEM ROSsz! bár nem a legjobb! egy 6/10est megérdemel
2012. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!