Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok az Apollo 20...

Mit gondoltok az Apollo 20 kuldetesrol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
összeesküvés elméletes emberkék odavannak érte, én meg azt mondom, hogy Apollo 20 küldetés egyszerűen le lett fújva.
2011. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint már unom az ilyen elméleteket,állításokat

.


Egyszerűen nem értem mi értelme ennek.Ha ott van egy idegen űrhajó lezuhanva a holdon,mi értelme titkolni?Fel vetődne a kérdés hogy kit illet az űrhajó tulajdona,hírtelen minden nemzet űrhajót építene hogy oda menjen és le foglalja ami az ővé?Hábórú indulna érte vagy az emberek hírtelen öngyílkosok lennének hogy itt az apokalipszis?Nem értem


Ott van például a nemrégiben felbukkant hír is miszerint a NASA a marson piramisokat meg köbe vésett,köből kirakott emberszabású alakzatokat talált,de titkolja,tagadja..Nah most ennek is mi értelme van?


Hülyeség az egész.Mi értelme "kutatni" a földönkívüli életformát ha egyszer találnak akkor tagadják?Mi civil emberek mégis mi hatással lehetnénk az egészre ha ki jelentené a NASA hogy igen E.T itt járt és vissza jár nyaralni vagy találtunk földönkívüli életformát,technológiát.Vagy tényleg a tulajdon jog kérdésétől félnének?De akkor miért pont a szovjetekkel mentek fel megvizsgálni a gépet,a legnagyobb ellenségükkel?Pont előlük nem titkolják hanem szólnak nekik hogy gyertek nézzük meg?Tőlünk félnek mi?


Ezeket csak a fanatikus UFO hívők találják ki vagy mások hogy a fanatikus UFO hívőket hülyítsék.


Egyébként itt vannak a képsorok ami hatására állítólag úgy döntöttek az amcsik hogy a szovjet haverokkal ezt közelebbről is megnézik de tőlünk magyaroktól meg a többiektől eltitkolják nehogy fel lőjük magunkat oda vagy követeljük a részünket:


http://www.youtube.com/watch?v=Y3X5oucqQe4


Mindenki azt hisz amit akar,szerintem kamu mint minden ilyen titkos felfedezés,expedíció ami "ki szivárgott".


A legutóbbi amiről hallottam hogy embert küldtek a marsra de titkolják.Nem szálltak le csak keringtek a mars körül és videókat is készítettek.Ami ügye ki szivárgot,de a NASA tagadja.


Nem tudom,szeretnék hinni az ilyen össze esküvés elméletekben de ha bele gondoltok semmi értelme,mint ahogy ennek az űrhajó van a holdon és az amcsik és szovjetek kézen fogva nézték meg de titkolják.Ugyan már.

2011. okt. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!