Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Configok counter strike...

Configok counter strike 1.6-hoz (? )

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy van a config mappa és abba külömbőző konfigokat tesznek hogy jobban lőjjenek vagy épp gyorsabban mennyenek vagy akár mire. Az lenne a kérdésem hogy ez nem hack igaz? Mert én ezt nagyon nemvágom. Azt se hogy én tudok e berakni ilyeneket és hogy honnann lehet leszedni. Köszi a választ :D

2012. aug. 3. 17:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen :D Köszi a válaszokat :D
2012. aug. 4. 20:30
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ezeken a válaszokon milyeneket nevettem...:)


Saját configodba belenyúlni, vagy más, már előre elkészített configját használni, legális mindaddig, míg azzal nem nem lesz semmilyen előnyöd a többiekkel szemben. Onnantól kezdve az már csalásnak minősül.


Ilyen pl. a már említett norecoil, vagy a sima optionsban is beállítható 16 bit(magyarul átlátsz a füstön).

|32 bit legyen beállítva mindig!|


De nem adok több "tippet" az olyanoknak, akik ezzel hajlamosak visszaélni, mert az iq szintjük a béka segge alatt van, a korukkal egyetemben. :)


Kérdező, és nem ajánlom neked, hogy leszedj mindenféle szedett-vetett configot és betedd a cstrike mappádba, mert ennek szokott az a vége lenni, hogy jön az újabb kérdés... "Miért laggolok?" "MIért nincs fps-em?" "Hogy tudom kikapcsolni a hirdetést, hogy ne bannoljanak ki folyton?" stbstb...

Ezen az oldalon van pár trükk, amivel egyszerűbbé tudod tenni a játékot.


[link]


Ezek legálisak.

Én személy szerint alap configgal játszok, 2 érték van csak átírva.


hud_fastswitch "1" - gyors fegyvercsere

cl_dynamiccrosshair "0" - a célkereszt nagysága változatlan marad mozgás közben (Ennek semmi köze a norecoilhoz:) )



GG és csak ésszel. :)

2012. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
OO köszönöm a részletes választ! megy a zöld ;)
2012. aug. 4. 22:41
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja amugy ezeket amit te is használsz ezeket holkell átirni? Vagy csak konzolba kell irni?
2012. aug. 4. 22:44
 15/20 anonim ***** válasza:

Így van. Elég, ha csak beírod/màsolod konzolba. Így a legegyszerűbb.


Még egy tipp. Az értékeket, amiket átírsz, mentsd el egy üres dokumentumban, így ha újra kell raknod a játékot, egyszerűen megtalálod újra.

2012. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Okés. De én pl. beirtam konzolba azt a gyors fegyverváltást és semmi sem történt. Ezt a croshayrt se vettem észre hogy történt volna valami ://
2012. aug. 5. 12:04
 17/20 anonim ***** válasza:

gyors fegyver váltásnál, azt kell észre vedd, hogy amikor a számokkal váltod a fegyvert, nem kér már megerősítő egér gomb nyomást.


szval pl. mész usp-vel a kezedben, megnyomod az egyest és egyből átvált m4-re.


célkeresztet pedig állítsd smallra, optionsban, aztán írd be a parancsot konzolban, és ugrásnál nem fog változni a mérete, lövésnél ugyanúgy szórni fog.


Működnie kell!

2012. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amúgy én valamiért nem tudok úgy játszani, hogy nem mozog a célkereszt, mert zavar. Biztos csak az én rigolyám :)
2012. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lövésnél ugyan úgy mozog.

Kinek mi.:)

2012. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha leszedsz egy ns verziót már észrevehetően jobban lősz, mint alap steamel. Csak ennyi különbség van configok közt srácok.(:
2013. okt. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!