Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Configok counter strike...

Configok counter strike 1.6-hoz (? )

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy van a config mappa és abba külömbőző konfigokat tesznek hogy jobban lőjjenek vagy épp gyorsabban mennyenek vagy akár mire. Az lenne a kérdésem hogy ez nem hack igaz? Mert én ezt nagyon nemvágom. Azt se hogy én tudok e berakni ilyeneket és hogy honnann lehet leszedni. Köszi a választ :D

2012. aug. 3. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hack, úgymond legális csalás. Azokat eléggé lenézik, akik ilyet használnak, mert nagy előnyük van a többi játékossal szemben.
2012. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De azt honnan tudják meg hogy ő azt használja?? :o
2012. aug. 3. 17:50
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sok jele van, pl. az illető zölddel ír, mint az adminok, meg ugrás közben is pontosan lő, stb.
2012. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És ilyeneket honnan lehet szerezni/letölteni? Csak próbaképpen... Nem akarom a steamomat kockáztatani :D
2012. aug. 3. 18:49
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát, googlezz rá, én nem használok ilyeneket, amit leírtam azt is csak a szervereken hallottam. Steamodat tényleg ne kockáztasd, bár szerintem steammel nem is működnek ezek. Ezért félek én is az ilyen dolgoktól, ha VAC bannt kapnék az accountomra valami ilyen hülyeség miatt, hát nem 1 relax tea kellene :D
2012. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Google-be nemtaláltam nagyon. De lehet jobb lesz nélküle vagy kitudja :D
2012. aug. 3. 19:18
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne beszéljetek már ennyi zöldséget... Egy config konkrétan SEMMI előnyt nem nyújt a többiekkel képest, ezért megengedett... nincs olyan, hogy "nagyon adja a fejest cfg" meg "jobban lövök cfg". Ilyen egyszerűen nem létezik. A cfg-k holt egyszerű parancsok összeírva, amik maximum a kezelőfelületet, a beállításokat tudják megváltoztatni. A legtöbb amit elérhetsz egy cfg-vel, az +5 fps... csak a sok birka találta ki, hogy egy ilyennel jobban lősz fejest, gyorsabban mész. Ráadásul egy config a készítője gépére van optimalizálva. Tehát ha te más cfg-jét berakod, szinte biztos, hogy az egész csak rosszabb lesz...
2012. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan semmi előnyt nem nyújt, akkor mégis miért nézik le azokat, akik használják? Te beszélsz zöldséget.

Múltkor is írta egy csávó, hogy "hú most tettem újra a cs-m, nincs betéve konfig, alig tudok 1-2 embert megölni így alap cs-vel". De amúgy egy konfig miért segítene jobban fejest adni? Egy konfig abban segít, hogy ne csússzon el annyira a célkereszted, ha lősz,vagy hogy ugrás közben se csússzon szét a kereszt, stb., és ezek igen is jelentős előnyök.

2012. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez a ne csússzon el a célkereszt ez nem a norekoil (lehet hogy nemigy kell irni) Mert az egy hack azt biztosra tudom. Amugy ez a cfg lehet hogy azert segit a jétékba mert mi azt hisszük hogy előnyünk van jobban lővünk stb. és tényleg jobban lővünk :D
2012. aug. 3. 19:39
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért mert a cs community igen nagy része tudatlan. Semmi előnyt nem jelent, csak a beállításokat. Azt, hogy ne csússzon szét a célkereszt, egy cl_lw 0 paranccsal meg lehet oldani a consoleban... Amúgy meg no recoil sem érhető el egy cfg parancssorral, hiszen akkor meg lefelé rúg a fegyver, tehát semmi értelme... A kérdezőnek igaza van, biztos, hogy van pszichés hatása. Lősz egy szép fejest, és rögtön belemagyarázod, hogy "hú ezt de beadta nekem"...
2012. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!