Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 lélek barlang Vértek?

Metin 2 lélek barlang Vértek?

Figyelt kérdés
Metin2 Mester Next en tolom és egy Warim van 75ös testi és lélekbe akarok menni fejlődni de nem tom melyik a jobb vért oda a king vagy a fekavas+9en? A king véd a mobok skilljei ellen? Mert én azt hallottam hogy a king nem véd más játékosok skilljei ellen. Mert azt télleg észre vettem hogy kicsit könnyű volt egy jóval nagyobb játékost kinyírni akinek kingje volt.
2012. júl. 28. 11:22
 1/1 anonim válasza:
én mindig a gf-hez fűződtem ezért addig amíg csak tudtam gf tárgyakkal fejlődtem mindig minden szerveren nemolyan nehéz fekával fejlődni egy +4 es fortély kővel , de persze mesteren van +6 os is azzal még könnyebb 1 +6 os védelem ,+6 os kitérés ,+6 os fortély és a stetaukat 60% ördög ellenivel egy csata kardal lazán ledarálod szóval hajrá csapj oda :)
2012. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!