Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahol kapni ilyen plüsst?

Lehet valahol kapni ilyen plüsst?

Figyelt kérdés

Yu Yu Hakusho c. animébens zereplő ¸¸Puu˝

[link]


Itt egy másik kép is:

[link]



#Puu-Pu-Yu-Hakusho-Yusuke-lélek-lelke
2012. jún. 10. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Hasonló is jó!

Jellegzetessége,hogy olyan,mint egy madár,és hosszú fülei vannak.(Amikkel egyébként repülni is tud)

2012. jún. 10. 19:09
 2/7 anonim válasza:
nekem ez a Fülesre hasonlít:)
2012. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most,hogy mondod,tényleg :D Csak az a gáz,hogy az egy szamár,ez meg egy madár :( Másnem arra gondoltam,hogy majd több ilyen mangaboltba elmegyek,csak nincs a közelemben egy se.Majd valamikor megnézem a környező játékboltokat is.Ha végképp minden szál szakad,varrok egyet,bár hogy hogyan,azt még nem tudom,ilyen nagyszabású dolgot még nem varrtam :D


(14/L)

2012. jún. 10. 20:15
 4/7 anonim válasza:
Szia csak nem egy manga rajongó vagy?
2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem manga,hanem anime ;)
2012. júl. 10. 07:36
 6/7 anonim válasza:
Nocsak ezt jó hallani.Sajnos az ismeretségi körömben senki rajong érte kivéve én.És a Yu Yu Hakusho a kedvenced neked is?
2012. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,mondjuk én sajnos nem nézek sok animét.Csak ezt ismerem,az InuYashat,a Narutot és a Naruto shipuudent.Ezeket mind nagyon szeretem.Fairy,Dragon Ball,ezekről csak hallottam.Mondjuk kiskoromban néztem a Kaleido Start meg a vadmacska kommandót,de azokat külön most már nem nézném újra.Most jelenleg keresek egy animét,(ami lehet,hogy nem is anime),+ majd el akarom kezdeni nézni a Yu Gi Oh-t is.
2012. júl. 11. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!