Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik azt mondják, hogy a...

Akik azt mondják, hogy a Metin2 az MMORPG-k legalja, azok játszottak már rajta az EREDETIN?

Figyelt kérdés
A törtszerverek nem mérhetőek az eredetihez,csak akkor alkossatok róla véleményt,ha eredetin játszottatok...

2012. júl. 27. 14:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Oké akkor játsz vele meg költs rá jó sokat
2012. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt mert sok valóban barátot ismertem meg ott az jó volt de amugy a játék maga attól még undorító igen is

színvonala 0!

talán néz meg néhany rendes mmo t aztán itéld jónak a metint

2012. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 asdokininja3 válasza:
már nemtudom hogy ki írta azt .. hogy csapatmunka 0 a játékban ... AZÉRT VANNAK A CÉHEK ... hogyha csapatmunkát akarsz , jelentkezz egybe ...
2012. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudod kis hülyegyerek, nekem van életem, és a barátaim nem szoktak meglopni meg kihasználni mint a metin2-be az álbarátok tennék...emellett vannak élményeim, nyaralok, sportolok, barátnőmmel vagyok sokat, közös programokat tervezünk, valós életbeli dolgok érdekelnek az interneten, pl. olimpia, időjárás, hírek, újdonságok, nem pedig az hogy éppen kit törtek fel. Toljad csak a hülye játékodat, okoskodjál még jókat, de utána ne gyere ide sírni :)
2012. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
12-es,én már WoW-oztam is,szóval alkothatok véleményt a Metinről...
2012. júl. 29. 20:57
 16/20 anonim ***** válasza:

:) Wow

hát ahogy gondolod neked tetszik a metin másnak nem

amugy mint általában itt gyakorin is mindég metin meg wow téma és kérdés max aion is betekint néha de több ezer mmo van és ezekböl kb. legalább 100 igazán szinvonalas amiket alig ismernek (legalábbis itt) illetve ritkán

na de hát mindegy igazából ugy van ahogy irta elsö hogy enek nincs értelme

olyan mintha azt mondanád én szeretem a kólát te meg a fantát

na most akor mi van?:)

mindenesetre láthatod hogy itt nagyon sokan nem kedvelik a metint akik játszotak is rajta

2012. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

volt nem szerencsém metinhez. 34es szintig toltam, aztán ott hagytam. Az egész csak arról szól h összehúzod a mobokat aztán 3 skillel levágod őket.

Ennél én színvonalasabb vagyok.


Mondhatnám, hogy WoW, Aoin, LoL, de minek...


Ha neked tetszik a Metin2 játsszál vele, légy boldog. Sokak szerint (ahogy szerintem is) elég rusnya egy játék és nem éri meg az időt és energiát belefektetni.

2012. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem pártolom a metin2-öt és a WoW-ot se nekem8 hogy meikkel játszotok a metin nem szar meg ienek egyszeűen unalmas... én jómagam is metinezek kicsit meguntam de attól még nem a MMORPG-ok legalja vannak jobb játékok is. és az összes kommentet elolvastam és majdnem mindenki 27-40 szint között hagyta abba amikor nem is tudja hogy lehet hogy izgalmasabb ha pl 80-as vagy. Ennyi
2012. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én is játszottam vele, majdnem 1 évig.. Mivel első mmom volt és másról nem is nagyon hallottam, meg ráadásul magyar is volt. Felhúztam a karakterem lv 67re.. De minek? Tényleg csak a pénzről szól, ezen a lvlen kb nem is kapsz questet, ami jó expet adna.. Csak őlni kell, exp ringel amit pénzért vehetsz, és egyéb olyan tárgyal ami + expet ad hogy 2-3 csopi póktól kapj 1-1,5%ot, mert nélkül 0,1%ot ha ad. Csak ölsz egész nap, mi értelme? Igen, Sz*r ez a játék.
2012. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezt mindenkinek a figyelmébe ajánlom.... kb. ez az a -SZINT- amit a Metin2 sose fog megütni:

[link]

2012. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!