Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondjátok a Metin2-re...

Miért mondjátok a Metin2-re és a Gates of Andaronra, hogy a legrosszabb MMORPG?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 16:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak nála sokkal rosszabbak is,mint pl.a Lineage2..
2012. júl. 23. 16:57
 2/23 anonim ***** válasza:
lopják a karikat
2012. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Linage a régi mmok egyik legnagyobb játéka volt a silkroad-al együtt .

Azért mondják arra a 2re mert a legegszerübb legjobban lebutított mmo-k .

Vitatkozhatsz de ugyis ugyanaz a vége..

2012. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már feltették párszor és az egyik kérdésnél pont a gatesről volt szó szal bemásolom mit mondott az egyik válaszoló(és igaza is van)

"álszentek a GMek

-az első szerveren akkora a lagg hogy mozdulni se lehet pont akkor amikor a játék normálisdolgairól van szó(tf,kh,mkh)+a második szerveren is ez lesz majd

-nem adnak a kariknak nagy védelmet

-a fejlődés abból áll hogy iraton ölöd megállás nélkül a szörnyeket amíg nem lépsz annyi szintet hogy át mehess másik iratra ahol aztán szintén ölheted a szörnyeket addig amíg el nem éred azt a szintet hogy át mehess megint 1 másikra és akkor megint kezdj ölni stb. így tovább

-hanem az iratot választot a fejlődés mondjának akkor meg ugyanazokat a pecsiket kell csinálnod megállás nélkül

-ha nem költesz pénzt akkor senki vagy,a kovács kedvenc elfoglaltsága hogy betöri a cuccokat és talán pár százezer vagy millióból összejön 1 normáliscucc

-a 90esek bemehetnek iratra és mindenkit1 lövéssel megölnek,akadályozzák a fejlödést

-tele van pisisekkel akiknek az egojuk azegekigér(na meg persze sok 17+nek is)

-minél több patch jön be annál rosszabb a játék

Most egyenlőre ennyi jutott eszembe nem értem hogy lehet ezt a játékot szeretni.Szerintem a legtöbben csak azért játszanak ezzel mert magyar szerver van belőle.Teljesen egyetértek azokkal akik azt mondják hogy ne játsszon senki goa-val elképesztően béna és undorító ez a játék"

2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

a lineage2 -ert evekig fizettek a jatekosok, ha ez rosz akkor nem tudom mi a jo

a metin es goa elonye hogy magyar, ezert jatszik rakas 10 eves vele

2012. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja,hogy rossz,az játszott már vele egyáltalán?
2012. júl. 23. 19:22
 7/23 anonim ***** válasza:
A 4es vagyok és igen játszottam vele(még 90es karim is volt+72es+64es is) és rossz..nem éri meg,teljesen egyetértek azzal az idézettel amit linkeltem.
2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

-linkeltem

*idéztem:'D

2012. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Aki azt mondja,hogy rossz,az játszott már vele egyáltalán?"

Gondolom igen...főképp mivel nem tudnának példákat hozni,hogy miért rossz,ha nem játszottak volna vele.Tényleg undorító ez a játék a GMekkel az élén,jobban megéri olyannal játszani amiből nincs magyar szerver,mint ezzel.Van pár olyan MMORPG,ahol magyar céhek vannak és az ilyeneknél általában normálisabb a társaság,mint a magyar szervereken+a gatessel ellentétben normális küldetések vannak ás nem hal be a szerver a laggtól,szóval lényegében a gatessel ellentétben lehet élvezni a játékot

2012. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Igazat adok abban, hogy a Metin2-ben a fejlődés le van egyszerűsítve. Viszont nézzétek azt is, hogy minden játékban sír a játékosok 70%a, hogy nem lehet warrozni, mert lag van. War közben duplázódik/triplázódik a gépigény. Metin2-ben ha 60-70en waroztunk, akkor sem lagolt a régi gépem ( 1,5GB RAM, 1,6GHz proci, 100 valahany MB-s video kari, majdnem 200 )


Tehát pve része ramaty, de a pvp nekem nagyon bejön. (Számomra a pve minden fajta MMO-ban unalmas, én nem élvezem a botok elleni harcot... én játékosokkal szeretek küzdeni)

2012. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!