Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mondjátok a Metin2-re...

Miért mondjátok a Metin2-re és a Gates of Andaronra, hogy a legrosszabb MMORPG?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 16:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az hogy kuka géped van nem itt kell hirdetni..

Meg amugyis ha nembirja a géped akkor már inkább Silkroadozzál vagy Cabalozzál , C9-ezzél , low gépigényű játékok mégis milliószor jobb mint a metin.

Az hogy nemszereted a PvE-t az 1 dolog , más meg igen , sokkal jobb szenvedni a jobb pve gearért raid instán(wow)vagy Nexus-ban(TERA) , de ezt 1 metines nemfogja megérteni ugyanis abban a hulladékban nincs külön Player vs. Player sett. A bónuszoidtól függ ott minden , nemkell skillesnek lenned ha van zséd és halomra rendeled a bónuszolókat ..

WoW ,TERA,Aion- kicsit öszetettebb a pvp , a skilleden függ (bár a 3közül inkább TERA a skilles) .PvE-re viszatérve én jobban élvezem azt hogy adott 25emberel felmegyünk TS/Ventri/Mumble , és beszélünk fight közbe , ami pl nem fa*znuke mint metinbe a pvp hanem komoly Taktikák , Bosson belüli Phase-ek vannak .

A pvp 1 rakás szar a metinben nem több , abban semmi élvezetes nincs hogy 3skillből megversz valakit .


Metin & GoA(bár ez nem annyira) az MMORPG PÖCEGÖDRE!!! SEMMI TÖBB!

2012. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A WoW-ban a PvE iszonyatosan unalmas és 25 ember kell hozzá!Metin2-ben egyedül is leüthetsz egy bosst.És az utolsó írja a taktikát,hát igen...ha a WoW-ba jó akarsz lenni,függőnek kell lenned,egy csomót kell játszanod,hogy jó cuccokat szerezz,de a Metinben nem. WoW-ban egy insta több óráig tart!!!És 25 ember kell,hogy leüss egy bosst.Én nem szeretek 25 emberrel együtt intstázni.Ezt direkt úgy találták ki,hogy függő legyen az ember...Amire összegyűlik a 25 ember,megtanulják a taktikát,utána órákig instáznak egy cuccért,ez rengeteg idő...A Metinben egyedül is leüthetsz egy bosst és ez így van jól.
2012. júl. 26. 15:31
 13/23 anonim ***** válasza:

epp ez az eggyik legrosszabb dolog metinben, hogy solozod a bossokat,

az mmo-k lenyege hogy a jatekosok eggyutt jatszanak, es nem kell mindig 25 ember, az a max ami bemehet egyszerre az instaba, de sokszor fele is eleg

2012. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Mert grafika egy fos, játékélmény iszonyú(rossz), csak öléssel lehet fejlődni, Sé nélkül szart nem ér. Ez a metin2. A GOA még aránylag jó, mert wow koppintás.
2012. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

andrysh # 13/14 Időpont ma 16:14


Tökéletesen egyet értek , mi izgalmas abban hogy 1 boss-t letudsz solozni? A Boss- fightok lényege hogy sok emberes legyen ..Egyébként hogy meglegyen az a 25ember pont azért vannak guildek ... de vegyük pl a TERA-n a NEXUS -okat 1órád van rá és több 100ember kell hogy leüsd a boss-t ,igaz egyenlőre ez az endgame content , de nyár végén elv lessz raid / kis off /

Kedves kérdező játékok terén nagyon gyér gondolkodásod van .. Semmi jó nincs abban ha solozod a boss-t ...

mongyuk tökmind1 1 metinesnek lehet magyarázni .. playerek fele nemhogy a 18at de még a 12-14et sem töltötte be...

2012. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

UI: Ugyanazt tudom irni még mint az 1ik metin2 vs wow-os kérdésbe :


Igen játszottam , költöttemrá , mert gyerek voltam akkor (4éve..),meg is bántam , SŐT JÓNAK TARTOTTAM AKKOR! Egészen addig amig kinem probáltam a wowot , rájöttem mien öszetette.

Igaz azóta a wowot is befejeztem .. és mással játszok , ha szereted jácc vele költs rá , a kutyát nem érdekli szerintem..

2012. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Metines,csak régen játszottam.És igen,WoW-oztam is,volt egy 80-as sámánom,egy 78-as warriorom és egy 39-es paladinom.És szerintem a solozás sokkal jobb,mint a boss taktika.Persze azért a Metinben is lehet raidelni,pl.a Bo-party-n.A WoW-ban az instázás nagyonnagyon hosszú,én nem akarok órákat játszani egy fegyverért...Sőt,még az sem biztos,hogy kapsz cuccot.Meg miért izgalmasabb az,ha 25-en megyünk,mint az,ha 2-en vagy 3-an(Metinben is van raid)?
2012. júl. 26. 22:22
 18/23 anonim ***** válasza:

Az voltam, aki a pvp-t a pve-hez hasonlította Metinbe 1. oldalon. Játszottam Cabalt, lvl 82ig jutottam, abban a pvp fostalicska, lassúak a skillek, semmi izgalom, csak 1es 2es 4es 3mas 2es -.- Metinbe kell mozogni, nem m1 mikor melyik skillt tolod. ÉS SIMA METIN2-N NEM 3 SKILL 1 PVP!!! TÖRTEKET MEG NE EMLíTSÉTEK. AZOK CSAK MAGYARORSZÁGON ILYEN RAMATYOK!!!


Metinben sem bírsz leütni minden bost... csak keveset. lvl 75ös a Démon király, de +9 es szetbe lvl 80ason sem bírsz egyedül felmenni Kovácsig.(6. emelet) Min. 3drb fullos gyerek kell Kovacsig! A Kaszásról ne is beszéljek... (09. emelet.) Privát szervereken új vértek pajzsok megemelt védő értékei miat, nem sebeznek a mobok. De sima Metint kell nézni, nem a tört szervereket...

2012. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kérdező , akkor annyit tudok mondani fordítva vagy öszerakva... ÉS ha szerinted a bo party a metinben raid akkor nemtudod miaz a raid /egyébként benne van a nevében barátom hogy BO PARTY! PARTY! Nem RAID ! PARTY! /


Szerintem rajtad kivül max 10.000magyar kis gyerek gondolja így hogy solozni jobb.. ha egyedül letudok valamit csapni az unalmas és könnyű nem izgalmas

2012. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

# 18 as , ma 09:33


Egyik haverom aki (sajnos) még mindig metinezik 83ason warrioral egyedül felment a kaszásig és kicsapta és álitása szerint nem fullos a karija.

2012. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!