Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik azt mondják, hogy a...

Akik azt mondják, hogy a Metin2 az MMORPG-k legalja, azok játszottak már rajta az EREDETIN?

Figyelt kérdés
A törtszerverek nem mérhetőek az eredetihez,csak akkor alkossatok róla véleményt,ha eredetin játszottatok...

2012. júl. 27. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

egy ujabb felesleges kerdes

tobb ezer mmos mondja a metinre h sz*r, a metint csak par 10-15 eves fanatikus vedi

2012. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, játszottam az eredetivel, 30 valahány szintig. És igen, azt mondom, hogy egy undorító, legalja játék.
2012. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én is játszottam már de én csak 13 szintig birtam

hát a legalja az biztos

2012. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én nem játszottam sem eredetin, sem törtön. Elég ránézni, és látszik, mennyit ér.
2012. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Anno, én is játszottam vele EREDETI szerón 35, vagy 36-os szintig...valóban, az mmorpg-k legalja! 8-12 éves vérpistikéknek való, azt hiszem 6 skill van benne, és azoknak 2 erősebb változata kasztonként...semmi lootolás, és az egész játék csak a space őrült nyomogatásáról szól!

Ha már mmorpg, akkor WoW, Lineage 2, Aion, Rift, esetleg butítotabbak pl Silkroad, Cabal, Allods Online

Kíváncsi lennék, hogy egy profi metin 2 játékos, mit kezdene egy tank dk-val esetleg, fury warrival...encsizni, stb....

2012. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Játszotam az EREDATIN de mit mondjak szerintem ezzel nem szabad fertözni a géped igen az alja!
2012. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó.
2012. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Metin2 nél nincs aljasabb játék

Bármely! játék übereli

2012. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én először olvasgattam a játékról, aztán töltöttem le. Bíztam benne, hogy csak elkeseredett, a játékot abbahagyó, csalók martalékává vált emberek írták le a véleményüket a játékról, aztán belevágtam a kalandozásba.


Rögtön, már az elején belém kötött 2 játékos, idézem:

"huzzál"

"mi láttuk ezt a hejet meg elöbb"


Folytattam tovább...

Ninja voltam, de a kardom többet sebzett, és jobban fejlődtem vele. Ráírtam egy régebbi játékosra, hogy megkérdezzem tőle, hogyan lehet fejleszteni a fegyvereken, mire azt mondta hogy "nem érek rá csírákra".


Mégis, viszonylag 1 napon belül, kisebb-nagyobb megszakításokkal, de elértem a 17. szintet.

Rám írt egy gyerek, a képességkönyvemet akarta megvenni, de mondtam hogy nem eladó, erre elkezdett valós életbeni fenyegetéseket írni, hogy "holnaputan megdöglesz meg tönkreteszem a játékod".


Ezután felmentem a játék fórumára, és tájékozódtam kicsit.

19 oldalt olvastam el a csalók trükkjeiről, és visszamentem játszani, majd szóltam a srácnak, mert ott villogott az üzenete, hogy az üzenetét most továbbítom GM-nek, valószínűleg véget ért a játéka, majd elkezdett megzsarolni, meg fenyegetőzni és letiltottam.


18-as szinten nagyon belassult a fejlődésem, egy csomó fehér íjász csajt kinyírtam, és éppen hogy 1 gömb megtelt sárgán, szóval elunalmasodott a játék iszonyatosan.

Egy tapasztalat gyűrű SÉ árát sokallottam, és mivel az Orion nem is most indult, hanem 7-8 hónapja, így ennek se örültem, mert másoknak már 8 hónapos előnyben voltak a fejlődésben.


Összegzés:

A játékosok csak a saját érdekeiket tartották maguk előtt, és képesek akár 1-1.5 éves barátságokat is felrúgni 1-1 kard vagy felszerelés ellopásáért. Lenézik egymást, csapatmunka 0, és ha kérdezni mertem valamit, azért is én voltam a hibás. Úgy döntöttem, hogy nem várom meg, amíg elérem pl. a 60. szintet, ahol majd egy másodperc alatt meglopnak egy trükkel, vagy feltörik a karakterem.


A játék UNDORÍTÓ.

2012. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Attól még nem undorító,ha hülyék a játékosok...
2012. júl. 28. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!