Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 plugin...

Counter strike 1.6 plugin készítés (írás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudnátok segíteni nekem abban ,hogy egy saját plugin készítéséhez,hogy álljak neki?

illetve egy sma.t a pluginhoz...

Pontosabban nekem 3pluginhoz kellene.

a /admin be írásával ,hogy mást írjon ki pl: lehet,hogy van ,de lehet ,hogy nincs :P

ezt csak példának szántam.

Illetve ,hogy egy admin modellhez ,hogy kellene neki állnom ,hogy plugint írjak?

És még egy olyan plugin kellene ,hogy a jelenlévő adminok:3 helyett a neveket is ki írja. pl: Jelenlévő adminok: pista

józsi

sanyi

Ha valaki tudna nekem ebben segiteni azt nagyon emg köszöném.

Ha így el magyarázni túl bonyolult akkor üzenetben egy elérhetőséget esetleg kaphatnék?



2012. júl. 21. 23:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia! Először is kell egy plugin magyarul "körvégi zene" vagy angolul "round sound" ...nos ez a plugin neve!

Gondolom tudod,hogy kell be tenni plugint ha már csak ez hiányzik a szerverről.

Most fogod a megvágott zenéket fel töltöd ftp-n a "cstrike\sounds\round_sound" (valószínűleg ez lesz a mappa neve) ....


Ha ezzel meg vagy akkor megkeresed a roundsound.ini fájlt.

Megnyitod és értelem szerűen át írod az alap zenéket azokra amit fel tettél. Fontos,hogy a nevek egyezzenek azokkal amit fel töltöttél a "round_sound" mappába.. De ezt ott már látni fogod,hogy mit hova kell írni hiszen bent vannak az alap zenék amiket a pluginnal együtt le töltesz.. és csupán át írsz mindent megfelelően..


Egyébként olyan plugint keress hozzá amit "rar"-ban tudsz letöletni mert abban több dolog lesz..


Elméletileg: egy amxx,sma,ini,txt és néhány alap zene..

Ezeket úgy telepíted,hogy...


cstrike\sounds\round_sound(mappa)->(zenék)

cstrike\addons\amxmodx\data\lang\end_roundsound.txt

cstrike\addons\amxmodx\configs\roundsound.ini

cstrike\addons\amxmodx\plugins\alt_end_round_sound.amxx

cstrike\addons\amxmodx\scripting\alt_end_round_sound.sma



Bocsi ha valamit nem értesz,de 0:11 kor nem vagyok eléggé magamnál ahhoz,hogy normálisan meg fogalmazzak valamit..


Ha valami nem világos vagy nem találsz plugint akkor írj vissza,hogy nem érted vagy valami és akkor fel vehetlek skypera és küldök plugint is .. saját plugin szóval biztosan,hogy jó..

2013. febr. 15. 00:13
 12/12 Domokos Olivér válasza:
Szia nekem az lenne a kérdésem hogy nem tudnál meg tanítani pár dologra a plugin írásba valamennyit értek hozzá de nem sokat és saját plugint akarok írni :) skype nevem:farkas12500
2015. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!