Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell Shimejit készíteni?

Hogyan kell Shimejit készíteni?

Figyelt kérdés
Azt tudom (vagy inkább sejtem) hogy minden egyes mozdulatot külön meg kell rajzolni, de utána hogy lesz belőle egy kész alkalmazás (exe fájl)?

2012. júl. 6. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
smiley-t
2012. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt is van 1 oldal.


[link]


meg még kettő


[link]

2012. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi de nem erre gondoltam :)A Shimeji valamilyen kis figura ami sétál(ugrál, mászik, pihen)pl a böngésző tetején vagy a start menü felett :)
2012. júl. 6. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, először le kell töltened egyet,hogy meglegyen az alapfájl. Abban be kell menned abba a mappába, ahol az animáció külön képkockái vannak. Az egyiket megnyitod egy rajzolóprogramban (akár paint is lehet) és az alapképet sablonként használva megrajzolod a saját figurádat. Az összes képkockával megcsinálod ugyan ezt. amikor elmented írd felül az előzőt! És amikor megnyitod a shimejidet akkor ugye a te képkockáidra cserélődnek ki. Lehet elsőre nem sikerül majd, de próbálkozz és menni fog! És figyelmeztetlek, ehhez türelem kell. Remélem nagyjából érthetően írtam le, de ha nem értesz valamit, szólj!

Jó rajzolást, és sok szerencsét! ;)

2012. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Érthetően írtad! Csak még 1 kérdésem lenne, ha nem írom felül hanem új mappába mentem a képeket, úgy is működnie kéne?
2012. júl. 8. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én még úgy nem próbáltam de nem hiszem ,hogy működne mivel a program a kimondottan az abban a fájlban lévő képeket használja fel. Megpróbálhatod ugyan, lehet úgy is működik :)
2012. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ichiru Kira válasza:

Figyelj ha az összes file ugyan az mint a másikban csak mondjuk más a mappa neve amiben van és másak a képek a kkor ugyan úgy működik, egy valamire figyelj a file nevek mindenhol ugyan az legyen mint a sablonként használt file-ban, ha ajánlhatom, nézd meg ezt:


mediafire/?v64vc2q67hv5xjv


(A mediafire után írj .com-ot)


Ajánlom sablonnak igaz sok kép kell hozzá, de nagyon jó hogy meg lehet neki mondani mit csináljon :DD


By : Kira

2012. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én is próbáltam készíteni, de amikor már megrajzoltam a kis képecskéket, és elindítottam... elkezdett mozogni, majd a tükrözésénél az átlátszó háttér helyett beadta a színes hátteret, amit a készítéskor átlátszóra tettem. @.@ Remélem értitek. :D


Szal pl amikor jobbra néz az eredetibe, és elindítom, akkor amikor ballra néz, akkor meglátszik neki (mondjuk) a kék háttere. :'D

2012. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!