Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 plugin...

Counter strike 1.6 plugin készítés (írás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudnátok segíteni nekem abban ,hogy egy saját plugin készítéséhez,hogy álljak neki?

illetve egy sma.t a pluginhoz...

Pontosabban nekem 3pluginhoz kellene.

a /admin be írásával ,hogy mást írjon ki pl: lehet,hogy van ,de lehet ,hogy nincs :P

ezt csak példának szántam.

Illetve ,hogy egy admin modellhez ,hogy kellene neki állnom ,hogy plugint írjak?

És még egy olyan plugin kellene ,hogy a jelenlévő adminok:3 helyett a neveket is ki írja. pl: Jelenlévő adminok: pista

józsi

sanyi

Ha valaki tudna nekem ebben segiteni azt nagyon emg köszöném.

Ha így el magyarázni túl bonyolult akkor üzenetben egy elérhetőséget esetleg kaphatnék?



2012. júl. 21. 23:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy valamit elfelejtettem. Valaki tudna nekem köldeni egy olyan bannt ,hogy okot is tudjunk adni a bannhoz?!
2012. júl. 21. 23:37
 2/12 anonim válasza:

azokat letudod tölteni,vagy megkérsz valakit hogy configoljon neked.

beírod googleba

cs1.6 pluginok letöltése és keresgélsz.

2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Elnézést,hogy kicsit későn reagáltam rá!

Egyébként azóta már Counter strike 1.6 és minecraft konfigos lettem! Counter strike 1.6-ban már pluginokat is írok :)

2012. szept. 20. 23:38
 4/12 anonim válasza:
HFG-s szeróhoz tudsz egyet írni? : DD
2012. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze. Ez nem a hostingtol függ! Lényegében FTP-n töltöd fel szóval az meg ugyanolyan mint bármely más hostingnál!

Nem egy bonyolult dolog.

2012. okt. 7. 15:36
 6/12 anonim válasza:
Csak az a baj hogy nem tudok felmenni FTP-re... nemtudom hogy mi a baja... : /
2012. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
írj rám pben és ha van skype neved akkor add meg. Hátha tudok segíteni neked :)
2012. okt. 11. 00:44
 8/12 anonim válasza:

Szia nekem lenne egy kérdésem :D

Ha mondjuk egy admin modell t akarok cserélni az alap pluginban akkor átírom a mappa és az admin neveket és az sma ban átírom a neveket. Ez után sma t csak be kell másolni a scripting mappába és az amxx et ugyan úgy kell hagyni? és plugins.ini be csak az amxx et kell beírnom? Bocsi hogy kérdésre kérdéssel válaszolok :)

2013. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szia :D Hát nem teljesen. :) A plugint is át kell írni úgy ahogy az sma-át át írtad :)

De van egy egyszerűbb módszer.

Meg nyitod az sma-t akármivel pl: jegyzettömb. Az teljesen mindegy. Át írod a mappát azt írod oda ahova a modelt fel raktad. át írod a modell nevet is arra ami a modell neve amit be tettél újat a mappába.

Igen eddig stimmel a dolog.

De utánna át kell alakítani a plugint.

van a neten plugin át alakító,hogy ha nem tudsz plugint írni.

Ott csak anyni a dolgod,hogy fel töltöd az smat.

Az át alakítja amxx fájlba.

Azt le töltöd.

És akkor lesz egy amxx meg egy sma fájlod. :)

Gondolom tovább már tudod.

sma a scripting mappába. amxx a plugins mappába.

fel töltöd ftpn és késsz.

Persze a modellt ne felejtsd le :D :D

Fel mész a szerverre és amikor tölt be a szeró akkor látod,hogy tölti e be a modellt ha igen akkor jól csináltad, ha nem akkor valami gubanc van.

Remélem érthető,de ha nem akkor írj egy üzenetet felveszlek skypera és segíthetek..

2013. jan. 28. 16:18
 10/12 eckiiii válasza:
Szia! Nekem nem sok kell már a szerverhez csak a körvégiket kell betenni ha részletesen leírnád vagy ilyesmi nagyon megköszönném :D
2013. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!