Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron? Érdemes...

Gates of Andaron? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem.A fejlődés benne a lényeg,vagy az igazi játék a maximum szinten kezdődik?Mennyi a maximum szint?A GoA és a 4Story az ugyan az?Milyen a PvE?Milyen a PvP?Lehet fejleszteni a fegyvereket,mint a Metinben a kovácsnál?

2012. júl. 19. 20:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

1. A papnak a képessége nem fél percig tart, hanem ameddig a manád bírja, 4-5 perc is lehet. Pályától függ, meddig tudsz emelkedni, meg domborzattól. De nem kis segítség, mikor egy hegyen van pl. a küldetés vége, a többi kaszt gyalogol, meg italt vesz, te meg simán csak felröppensz 15 mp alatt.


2. Pénzt nem igazán kell rá költeni, haverom nemrég kezdte el épp, nem költött bele semmit sem, és már 4. +18-as méreg cuccát farmolja ki, pedig nem játszik sokat. És pár hónap alatt maxos lett, ami azért elég kevés idő ahhoz képest, hogy alap szettben tolja. Magamat azért nem említem, mert én már költöttem bele, de meglett az eredménye, 2-2.5 év alatt úgy 10-15 ezret költöttem rá összesen, ami nem nagy összeg, mégis van egy 18-as láva szettem, meg egy 20-as botom, ami elég jónak számít még most is, ha tudod kezelni a karaktered.


3. Hááát, biztos vannak jófejek, mindenesetre én több év alatt alig ismertem meg párat, egyetlen igaz barátom lett a játékban, de vele már máshol tartom a kapcsolatot. Derionban magasabb az átlagéletkor, gondolom azért, mert hogy varázslat földje, meg mágusok, faházakban éltek anno, stb., a sok 12 éves ezt b*zisnak gondolja, és megy valorianba, a nagy harcos nemzetbe, hhúúú, vér, fegyelem, csata, csak pont hogy ők rontják el ezt a fegyelmet, és a csatákat, azzal, hogy ezen az oldalon játszanak, és ontják magukból a hülyeségeiket.

2012. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A végével egyetértek, de ha egy nagyobb, TF-re, KH-ra járó céhbe bekerülsz, akk már ott 90% jóarc. Meg 20+.


A költésről meg annyit, hogy míg te 15 rugóból 2 és fél év alatt vagy itt 18as szettel + 20as bottal, addig én fél év alatt száz rugóból 18as szett + 20as sapi, palást + fullos éxer szett + 22es craft számszer + 18/17es craft kard+tőr, :) és így is csak 3. lettem bajnokságon, szal ha komoly dolgokat akarsz elérni, arra költeni kell...

2012. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!