Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates Of andaron pap építése?

Gates Of andaron pap építése?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni hogy melyik képességeket kell kifejleszteni és továbbfejleszteni, vagy esetleg melyiket egyáltalán nem kell. Segítség, sűrgős!
2012. júl. 10. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

2 fajta pap van. Támadó és támogató.


Támogató = csopibubija van, tud átadni a saját hp-jéből csoporttársaknak, manát is, bubijai és buffjai maxon vannak. A támadó skilljei viszont nem túl kiforrottak.


Támadó: Nincs csopibubija, nem tud átadni hp-t és manát a sajátjából, bubijai és buffjai maxon vannak, támadó és kábító skilljei kimaxoltak, kábítást semlegesítő skillje jobban van fejlesztve, mana rohama jobban van fejlesztve (ha kevés a manája feltölti neki kb. egyből).


A legtöbb pap támogató, mert nem sokkal gyengébb, mint a támadó, és van csopibubija, ami nagyon hasznos dolog.


De én pl. támadó vagyok, mert nem igazán szeretnék azért kevesebbet sebezni, illetve elsőként meghalni ütközetekben, hogy a többieknek legyen bubijuk. 2-3 embert így is meg tudok védeni simán, és ahhoz még csoportba sem kell hogy legyünk.



[link]


Ilyen egy támogató pap. Bár neki ki van maxolva a kábítás semlegesítés, és a mana roham, a támadásai 1/6-on vannak, ami azt eredményezi, hogy 1 v 1-be kb. semmi esélye sincs.

(kivéve ha nagyon-nagyon jó a felszerelése)



[link]


Ez pedig az én karakterem támadó skillsora. Kevés támadás, de az mind ki van maxolva, így bitang nagyokat tudok vele lőni.


Remélem tudtam segíteni. Döntsd el, támadó, vagy támogató akarsz-e lenni, elsősorban.

2012. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ha lehet, mindkettő lennék, mert a csopibubi nagyon jó lenne meg a buffok maxon. Meg lehet oldani?
2012. júl. 14. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy a mókust jó kifejleszteni mert azthiszem leveszi a másikról a bubiját.
2012. júl. 14. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:

A-a a mókus skill csak átváltoztatja mókussá, és addig nem tud támadni. De ha meglövöd akkor visszaváltozik egyből. De a bubit nem veszi le.


Lehet olyat, hogy a buffok maxon, és van csopibubid. Az a támogató pap. Ez a 2 maxon van neki, csak a támadó skilljei fejletlenek.

2012. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de szeretném ha támadó skilljeim is lennének
2012. júl. 16. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát olyat sajnos nem lehet összehozni.
2012. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!