Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron? Érdemes...

Gates of Andaron? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem.A fejlődés benne a lényeg,vagy az igazi játék a maximum szinten kezdődik?Mennyi a maximum szint?A GoA és a 4Story az ugyan az?Milyen a PvE?Milyen a PvP?Lehet fejleszteni a fegyvereket,mint a Metinben a kovácsnál?

2012. júl. 19. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Is-is. Én most lettem maxos, és abba is hagytam, kis szinten sokkal több dolgot lehet csinálni. Legalábbis ha magyar szerveren játszol. Maximum szint 90
2012. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

véletlenül elküldtem :D


A GoA és a 4story gyakorlatilag ugyanaz, csupán abban különböznek, hogy a 4story jóval fejlettebb. PvE kb. annyi hogy groundolsz. Összegyűjtessz 10-20 szörnyet, benyomod a területi képességedet, és megvárod amíg meghalnak. Ezt ismételgetve lépsz szinteket. Lehet fejleszteni a fegyvereket, 24 fejlesztési szint van, +16-7-nél már effektet is kap a tárgy, amit fejlesztesz. A PvP szerintem nagyon jó, nem ilyen wow féle 1 skill = 20 mp, másodpercente lőhetsz el skilleket kb, szóval pörgős, de mégis 1-2 perces egy normális pvp, mert sok kábító,taszító skill van, amivel össze lehet zavarni az ellenfelet, vagy elmenekülni előle ha ügyes vagy.


Megéri kipróbálni, én 2010 óta játszok rajta, azaz a magyar szerver indulása óta, és mai napig tolom.

2012. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Milyen karakterek vannak benne? A más frakciók megtámadhatnak?
2012. júl. 20. 11:44
 4/22 anonim ***** válasza:

Tündér-macskaféle-ember illetve 6 kaszt.


2 frakció van + van egy 3. zsoldos frakció. A 2 frakció (valorian és derion) támadhatja egymást bárhol. A 3. zsoldos pedig választhat, kiket támogat. Egyik héten derioniakat támogat, és valorianiakat öl, de ha meggondolja magát, jövőhéten már a valorianiaknak dolgozik.

2012. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És hány képessége van egy kasztnak?Fejlődni küldetésekkel lehet,vagy inkább farmolással?Mit lehet csinálni a max.szinten?
2012. júl. 20. 15:29
 6/22 A kérdező kommentje:
Vannak benne nagyobb városok,fővárosok?Egy bosst leüthetek egyedül is?Vannak rejtett világok?
2012. júl. 20. 15:30
 7/22 A kérdező kommentje:
És melyik nemzetet érdemes választani?Te melyikben vagy?:)
2012. júl. 20. 19:59
 8/22 anonim ***** válasza:

Fejlődni küldetéssel és farmolással is lehet, bár nincs túl sok küldetés szintenként, így előbb-utóbb farmolnod kell. Egy kasztnak kb. 20 képessége van, abból úgy 6-7 buff, 10 támadó, a maradék 2-3 valami trükk, gyorsítás, láthatatlanság. Egy bosst leüthetsz egyedül is, nem kell hozzájuk túl nagy ügyesség. Rejtett világ alatt nem tudom mit értesz, van kripta, vagy pl, múltak, ahol visszautazol az időbe, stb.


Én valorian nemzetbe vagyok, de inkább deriont ajánlanám.

Nagyobb az összetartás, jobban segítenek egymásnak, valorianba ne nagyon várd, hogy bárki is segíteni fog. Hát, mind2 erős nemzet, ha a területfoglalást nézed. 1 hónapja a derioniakat kb. szétverték a valorianiak, esélyük se volt, minden terület valorian kézen volt. Pár hét alatt viszont úgy megfordították az állást a "derik", hogy most jelenleg meg már az övék az összes terület, és valoriannak nincs esélye.

2012. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi.És a bossok csak az instában vannak,vagy máshol is?Egy instát egyedül is végigvihetetek?
2012. júl. 21. 12:18
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy WoW-oztál e,már,de a WoW-ban vannak ilyen rejtett világok,mint pl:Old Ironforge:

Itt van egy videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=TOD_A5ClvIo

Vagy Old Outland

http://www.youtube.com/watch?v=yLQ3_K4Am1w

Ilyenek vannak a GoA-ban?

2012. júl. 21. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!