Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fontos! Valaki, aki játszik...

Fontos! Valaki, aki játszik az Amnesia: The Dark Descent-el segítene?

Figyelt kérdés
Légyszi vagy ide írjatok,vagy privit,nem tudok túl jutni egy részen. Miután egy vizes(asszem) pincéből ki jutottam,ahol szörny üldözött, fel mentem a lépcsőn és egy szökőkút volt ott,aminek kerek arca van,valami hosszún és vizet köp. A hátam mögött egy ,,erkély" van,ahol van két szoba, az egyik vendég szoba a másikban pedig van egy folyosó,ahol több szoba van és ott ki kellett törnöm az ablakot és végig ugrálni a párkányon,majd egy betört ablakon bemászni. Aztán ahogy a szökőkúttal szemben állok tőlem balra van egy ajtó, ahol van egy lift,ami nem működik és a lift két oldalán van két nagy oroszlán.Abban a teremben van még egy szoba Machine room(ebben nem vagyok biztos),fogaskerekek vannak az ajtón. És megint,ha a szökőkúttal szemben állok,tőlem jobbra van egy ajtó,ahol le kell menni a lépcsőn és egy sötét raktárba jutok(azt hiszem),ott is van több szoba,az egyikbe polcok vannak,a másikban le lehet menni a lépcsőn és még van egy,amiben nagy boroshordók vannak és azon bellül is sok szoba,ott kellett összerakni egy kézi fúrót. -Elnézést lehet,hogy a leírás nem a legpontosabb és a legérthetőbb,de így sikerült.Kérlek,aki tud segítsen!Köszi.-
2012. júl. 18. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már megvan, de szerintem meg kell dobni 1 kővel, és akkor felrobban. Legalábbis én így emlékszek.:D
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi,megvan:D és hordóval vertem szét.:D de most lent voltam a börtönben és bementem egy ajtón,ahol egy létrát kellett leszedni,ott fel másztam és velem szembe volt egy ajtó,a jobb oldali kart lehúztam és egy ilyen híd szerűség le jött,ami egy vízes szobába vezet,oda bementem,mind a 4 bigyót elforgattam és most bent ragadtam,mert a kivezető utat benőtte az a piros trutyi ráadásul még a víziszörny is megjelent. Mit csináljak?
2012. júl. 27. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!