Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fontos! Valaki, aki játszik...

Fontos! Valaki, aki játszik az Amnesia: The Dark Descent-el segítene?

Figyelt kérdés
Légyszi vagy ide írjatok,vagy privit,nem tudok túl jutni egy részen. Miután egy vizes(asszem) pincéből ki jutottam,ahol szörny üldözött, fel mentem a lépcsőn és egy szökőkút volt ott,aminek kerek arca van,valami hosszún és vizet köp. A hátam mögött egy ,,erkély" van,ahol van két szoba, az egyik vendég szoba a másikban pedig van egy folyosó,ahol több szoba van és ott ki kellett törnöm az ablakot és végig ugrálni a párkányon,majd egy betört ablakon bemászni. Aztán ahogy a szökőkúttal szemben állok tőlem balra van egy ajtó, ahol van egy lift,ami nem működik és a lift két oldalán van két nagy oroszlán.Abban a teremben van még egy szoba Machine room(ebben nem vagyok biztos),fogaskerekek vannak az ajtón. És megint,ha a szökőkúttal szemben állok,tőlem jobbra van egy ajtó,ahol le kell menni a lépcsőn és egy sötét raktárba jutok(azt hiszem),ott is van több szoba,az egyikbe polcok vannak,a másikban le lehet menni a lépcsőn és még van egy,amiben nagy boroshordók vannak és azon bellül is sok szoba,ott kellett összerakni egy kézi fúrót. -Elnézést lehet,hogy a leírás nem a legpontosabb és a legérthetőbb,de így sikerült.Kérlek,aki tud segítsen!Köszi.-
2012. júl. 18. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A liftet kell működésbe hozni.


http://www.youtube.com/watch?v=KJG_4b_3res

2012. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,de hogyan jutok be a machine room-ba és hol találom meg azokat a rudakat,amit a négyzetbe és a háromszögbe kell dugni? a karikás már megvan.
2012. júl. 18. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Hú de régen csináltam ezt a részt.

Azthiszem úgy kell hogy a fúróval kifúrod azokat a hordókat amik vízszintesen állnak. Aztán oda rakod az edényedet ahol folyik a cucc belőle. 2 hordót kell kifúrni ha jól tudom.

Utána ezt az edényt amibe a cucc van használod azon a járaton amit elzár az a sok kő. Ott vannak asszem alkatrészek a lifthez.

Ha megvan minden alkatrész akkor bemész a machine roomba, aminek a kulcsát ha jól emlékszem az erkélyen lévő két szoba közül valamelyikben találod egy fiókban vagy asztalon.

Ott beállítod a nyomást az első emeleten. Egy emelettel lejebb bepakolod az alkatrészeket a megfelelő ábrához,

még egy emelettel lejebb pedig telepakolod szénnel a kályhát, megkeresed a 3 fogaskereket ami valahol elvan szórva a machine roomon belül. Azokat bepakolod és elindítod a liftet.

Ezek után kimész a machine roomból, bemész a liftbe és elindítod.

Az levisz valami börtönbe. Ott kezdődik az igazán szaratós rész :D

2012. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De az is lehet hogy a kulcs a machine roomhoz valami olyasmi szobában van amit úgy tudok körülírni hogy:


Bemész egy ajtón szembe veled a szobát elválasztja egy kőasztal. Balra fal van Jobbra van 3 ajtó és nem akarok spoilerkedni :D

2012. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amnézia játékosok sorai közt olvasok:


Nem akarok spoilerkedni = fosatós rész lesz :D

2012. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lebuktam :D
2012. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm,ha elakadnék írhatok valakinek privit?? amúgy lány vagyok..:)
2012. júl. 19. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze :) Kb. egy lányt ismerek aki ezzel a játékkal játszik,

vele együtt játszottam de még így is volt sikongatás :D

Amúgy nem vittem én se végig, valahol a börtön belsejében járok. Valószinüleg meg fogsz előzni, mert nem játszok sokat.

2012. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én eddig még nem sikongattam....eddig...:D
2012. júl. 19. 13:10
 10/12 A kérdező kommentje:
az edényt leraktam a kövek elé,de nem történt semmi,,mit csináljak??
2012. júl. 19. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!