Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, segítene valaki?

Skyrim, segítene valaki?

Figyelt kérdés

1,magasságot nem lehetett állítani a karakterkészítésnél ugye?csak,hogy milyen széles legyen?!


2,én a Nord fajt választottam de a 3 kő közül inkább a mage stone-t aktiváltam mert tetszenek a varázslatok és inkább mágus lennék mint ahrcos vagy íjász....de olvastam,hogy ez a Nord ez inkább warrior van egy másik(a nevét msot nem tudom) az is ember,vékonyabb és mágus specialitású...ha azt választottam volna akkor erősebbek lennének a varázslatok vagy semmi előnyt nem élvez az a faj?



3,van egy küldetés...el kell hoznom egy dungeonból valami dragon stone-t...eljutottam a végiig(van nálam valami arany karom is meg abba a dongeonba voltak zombik) de sehol nem találom azt a követ hogy elvigyem a királynak,azt hogy kell kivinni?


4,szerintetek jó a mágus?(mind a 2 kézben valamilyen varázslat)...a legelején a manát kell növelnem nem?


bocs a kezdő kérdésekért most kezdtem csak :D xbox360-on tolom,a játék már akkor megvolt amikor kijött max 1 hét telt el szóval nem tudom melyik verzió ha ez számít valamit?


2012. júl. 12. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1 igen


2 redguard imperial meg brennon vagy mi az inkább mágus még írják is mikor fajt választasz


3 a végénél van egy nagy fal "ősi" írással nem messze


van 1 koporsó abból kijön 1 zombi lezúzod és megvan


4 nemtom harcossal toltam

2012. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2. kérdés


először is köszönöm a válaszokat


tudom,hogy a nord faj nem mágus faj csak én azt választottam mert a másik nem tetszett annyira...csak nem tudom hogy élvez-e előnyt az a másik faj a mágiában mint a nord?

2012. júl. 12. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nm, azt nem tudom én redguarddal toltam de nem pörgettem ki szerintem a feléig nem jutottam
2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bretonnak annyi, hogy több pont van a mágiás skilleken, és van 25% magic resistje

Amúgy mágus az jó, meg minden, de rohadt gyenge ha egy harcossal vagy akármi mással hasonlítod össze, 50-es szinten 3 nyílvessző, és zuhan a sárkány, mágus meg ott szenved vele...

2012. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!