Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim: The Serpent Stone és...

Skyrim: The Serpent Stone és Céhek!?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a kérdésem hogy ez a Serpent Stone egy Ice monster vagy valami örizte a lázadók adták a küldit mert oda kelett csatlakozni és ez egy beavató küldetés volt meg kellet ölnöm ezt a jég szörnyet vagy akkármit amikor megöltem szerintem ezt a követ örizte nos ez a kö is egy kaszt? olyan mint a varászló vagy a Harcos? és ha igen akkor miben jó vagy érdemes kiprobálni/aktiválni? A másik kérdésem az hogy a Különbözö Céheket melyik városban találom? pl.: Tolvajok Céhe Riftenben található (ez csak egy példa volt) A válaszokat elöre is köszönöm!

2012. júl. 11. 10:54
 1/4 anonim válasza:

Mágusok Akadémia - Winterhold

Sötét Testvériség - Windhelm (először beszélj a sráccal aki meg akarja idézni és majd elvisznek a rejtekhelyükre ami valahol Falkreathtól északra van)

Bajtársak (Companions) - Whiterun


És nemtudom milyen kőre gondolsz. Tudom ajánlani a Skyrim wikipédiáját (googlizz rá) ott tuti leírják. :)

2012. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! amugy az a kö egy ilyen jég sziklán volt! és a közelben volt egy Vár is
2012. júl. 11. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudom hol van, meg azt is hogy miről beszélsz.

Most pontosan nem tudom mire jó, de asszem mérgezni lehet vele naponta egyszer, vagy bénítani. 12 ilyen kő van, mindegyik mást ad, csak 3 kasztos van (warrior, mage, thief) a többi csak ilyen egyéb dolgokat ad, pl. védelmet, vagy teherbírást

2012. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!