Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim command segítség?

Skyrim command segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok PC-n Skyrimozok, és annál a küldetésnél elakadtam, ahol tárgyalni kell a kerek asztalnál, és Esbern nem akar megszólalni. Erre találtam Commandot, ami megoldaná, de nekem a command panel ugy jön fel, ha lenyomom a "0"-t, de a kódban is van 0, tehát mikor írnám be a kódot, mindig elmegy a command panel. Próbáltam a commandot be ctrl+c-zni is de azt nem engedi. És a billentyűzetbeállításnál se találtam megoldást. Légyszi segítsetek!

2012. júl. 9. 21:05
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Használd a numpados 0-t.
2012. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád légyszíves a commandot mert nekem meg az probléma hogy nem tudom a questet törölni,vagy valami ilyesmi kéne
2012. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. A numpados 0-t próbáltam, azt nemengedi

2. setstage mq302 300

3. Már rájöttem, le kellett tölteni egy "sound" fájlt és bemásolni a játék főkönyvtárába, és ez megold minden ilyen problémát.

2012. júl. 11. 06:56
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Numlock be volt nyomva? :) nálam működni szokott.
2012. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ö betű, angoloknál ott van a 0
2012. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!