Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb World of...

Melyik a legjobb World of Warcraft MAGYAR szerver?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos én olyan helyen lakok ahol nemlehet nyáron nagyon sok és jó programokat csinálni. Ezért arra gondoltam, hogy felteszem a WoWot és játszok sok emberrel. Olyan szerver kéne ahol sok magyar játékos van , és a klán Teamspeaken nyomja az ICC-ket. PvE,PvP(is) szeró kéne nekem. Instázni szeretnék és közbe beszélni TS-en másokkal. Légyszi segítsetek. Köszi előre is.Szevasztok!

2012. júl. 3. 14:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
24%
tauri
2012. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
a taurit messzirol keruld el
2012. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szadai Szabolcs ***** válasza:
16%
taurit messziről? XD Más értelmes szerver nincs magyarorstégon, TAURIRA MENJ!!!!4
2012. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
nem a szerverrel van baj, hanem a rakas 12 eves agyhalottal aki ott jattszik
2012. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

tauri az nagyon jó szerver, most is 4ezren vannak fent! van 1-2 kisebb bug de ha ingyenes akkor el kell viselni. de a bug nagyon kicsi alig lehet észrevenni. mindenhol van bug! van sok al szerverje taurinak:

tauribattle: alap 70es szint csak PVP-hez

tauri: fejlődős szerver

alaris: nagyon gyors fejlődés(1nap alatt 80ra is fejlődhetsz)

warrior of darkness: fejlődős szerver

2012. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Akkor Tauri! és a taurin belül melyik szerveren van sok klán ami üti ICC10,25öt? És ICC-be 10és 25ösön melyik a legutolsó boss ami üthető?
2012. júl. 4. 16:52
 7/13 Szadai Szabolcs ***** válasza:
Taurin a legtöbb népesség maga a tauri nevű szerveren van, csak ott sok a 12 éves bolond. Ezért ajánlom neked a Reborn szervert, ott is Hordát mivel mér Rebornon az alli nem az igazni pvp-ben és pve-ben is gyengébb, és kb 5-10 klán van ott ami mindent üt.
2012. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én nem ajánlom a reborn szervert. Flegma egy szerver és többsége nem nagyon tud rendesen játszani. Taurira menj, ott vannak a legtöbben, és nem sok rajta a 12 éves, Rebornon több 12 év körüli van.. TAURI!
2012. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
20%
jézusom,a sok szánalmas kockát,húzzatok a gép elől(már ha kibírjátok)és legyetek szabad levegőn!!!! hidd el jobb lesz!
2012. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
be kéne fogni a p.f.t.kat attól hogy valaki 12 attól neki is joga van a játékhoz b.zdm.g amugy ha kicsikkel nem akar menni akkor játszál [link] ezen a szerveren mert nics leragadva a wotlk-nél ha meg mopozni akarsz akkor menj a www.pandashan.com -ra teli magyarral a legjobb szervere a francia mert ott két magyar guildot is tudok a béke istenei és a pokoli motorosok ha be akarsz lépni a pokoli motorosokba akkor szólj nekem wow-on zunlet -nek
2013. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!