Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a WOW-ban melyik...

Szerintetek a WOW-ban melyik a legjobb karakter?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Skill függő!!!

Nekem a Warrior , Rogue, Dk, druida jön be ! :)

2012. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bembinó válasza:
Minden karakter jó , nekem a retri pala a kedvencem de a dk-t is szeretem . Szerintem attól függ mi a játékstílusod én a pvp-t szeretem és ha mondjuk megnézed a wow eu oldalán például az első 3-4 csapat druida-priest páros :)
2012. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a pala, az nagyon erős, közelharcot és mágiát is bevet, szinte MINDEN páncélt viselhet.tud életet tölteni meg minden. még erős a gnome rogue(gnome kicsi és nehéz bejobbklikkelni)
2012. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó látszik hogy törtes vagy.. mit jobbklickelgetsz? macro azt kijelöli
2012. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én eddig a Palával játszok de majd kiakarok más karaktert is próbálni.most csak 36os szinten vagyok ,messze van még az a 80-as :)
2012. jan. 23. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
*85
2012. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én személy szerint A Shadow papot javaslom PVE re, PVP re pedig Discipline papot, de ha inkább közelharc érdekel akkor a Feral Druidát is kipróbálhatnád ;)
2012. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!