Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szokjak le?

Hogyan szokjak le?

Figyelt kérdés
Metin2-zök, hogyan szokjak le? Akárhányszor más játékba akarok kezdeni(ami nem okoz függőséget) mindig vmi azt sugja, hogy:Fejlődj, farmolj, stb... A legroszabb hogy más játék nem tud érdekelni a metin2-őn kívül. hogy kell abbahagyni? Ha karit törlök az fog aggasztani, hogy "Kitörölted, most kezdj újat". De mégis valami értelmes böngészős játék kéne.. HELP!
2012. júl. 2. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Törölj ki mindent aztán kezd el kijátszani a GTA-kat vagy Fifázz.
2012. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játssz Assassin's Creed-et.
2012. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Vagy játssz sokkal jobb játékkal. Pl. Gates of Andaron, Team Fortress 2. Pl. team fortrest nagyon ajánlom, nem okoz függőséget, és vicces, tökéletes lazulás egy hosszú nap után, mégis 1000-szer jobb játék a metinnél. (bár ha lány vagy akkor nem fog tetszeni valószínűleg)


Vagy egyszerűen csak gondolj bele, milyen beteg egy játék az. Koreai minipéniszű 30 éves nőtlen kockák tervezték, a női karaktereknek a melle azért lufi méretű, hogy a férfi kockák előszeretettel bámulhassák, a karakterek kidolgozatlanok, olyanok mint egy sétáló doboz. Van összesen vagy 6 skilled, végtelenül egyszerű játék. Tele van beteg függőkkel, és 8 éves szőrtelen, a nyálukat verő vérpistikékkel. Rengeteg a csaló, hazug emberke, pillanatok alatt átvágnak. Egy korrupt, pénzorientált játék, amit jól feltörtek már, azért van hozzá félmillió privát szerver.Így belegondolva, még mindig van kedved órákat játszani vele?

2012. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
jáccál inkább lineage 2-őt az 100X jobb mint a metin 2
2012. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
járj szórakozni itt a nyár el mehetsz discoba vagy strandra esetleg barátokkal beülni vhova. Az összes mmo tud függőséget okozni bár én játszotam wowal de sose voltam függő néha meg untam elő vetem de ha volt vmi akkor simán ott hagytam. Véleményem szerint a metin2 a mmo alja tényleg nagyon sz*r. Fölösleges más mmo ajánlani mert valószínű azon is függő lesz ha már 1x a metintől az lett.
2012. júl. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted az akciódús játékmenetet és az ELKÉPESZTŐ grafikát akkor naon ajánlom a Battlefield 3-at
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A gépem naon gyenge.. Még az assasin's creed, nfs most wanted se fut... semmi jó game.. szeretnék elképesztő grafikával gamelni és jó akciós pl. Crysis 2.. de egy álom.
2012. júl. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!