Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki a sims 3?

Miért lép ki a sims 3?

Figyelt kérdés
Kb 20-30 perc , de max 40 perc után a játék leáll , kilép és kiírja hogy a Sims 3 működése leállt , a windows megoldást keres a problémára .. de nem talál megoldást . A játékaim eredetiek , pár van amit sajnos netről kellett letöltenem , mivel nem volt rá keretem , de teljesen jól működtek még a gép felújítása előtt (csak hát nagyon lassú volt , így vettünk a gépbe dolgokat ) . A játék igényének bőven megfelel a gép , úgy hogy az sem lehet hiba . Esetleg van valami file , ami nem kéne valahova ? így elég élvezhetetlen, hogy 30percenként ki és be kell lépnem , ráadásul mivel váratlanul jön legtöbbször el se tudom menteni .. :( Előre is köszönöm a választ !

2012. júl. 1. 23:36
 1/4 A kérdező kommentje:
a testingcheatsenabled true kódot , nemsokszor használom , de ha igen akkor használat után rögtön ki is kapcsolom a false-val .
2012. júl. 1. 23:38
 2/4 anonim válasza:
100%

Azóta megoldódott a problémád? Ha nem, akkor milyen windows-t használsz? Windows 7-re tudok megoldást, ami nekem megoldotta ugyanezt a problémát:

Windows 7-nél a Start menüben jobb gombbal kattints a "Számítógép"-re, a legördülő oszlopból válaszd ki a Tulajdonságok menüpontot. A megnyíló ablakból kattints a Speciális rendszerbeállításokra, azon belül, a Teljesítmény ablakban a a "Beállítások..." gombra. A megnyíló ablakban kattints az "Adatvégrehajtás megakadályozása" fülre. Ezen a fülön kattints arra, hogy "Adatvégrehajtás megakadályozása az összes programnál, kivéve:", majd a Hozzáadás-sal válaszd ki a Sims 3-adat elindító .exe fáljokat. Ezután kattints az "Alkalmaz"-ra. Elvileg ez megoldja a magától bezáródást.

Remélem, valamennyire érthető volt a magyarázatom, azt pedig még jobban, hogy ezzel megjavul a játékod! :)

2012. aug. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Végigcsináltam ezt, amit írtál utolsó, de nekem nem segített, ugyanúgy kilép belőle. :( De csak tegnap óta, mert tegnap telepítettem fel az évszakokat. Előtte is kilépett, de nem 10 percenként, hanem óránként. De így élvezhetetlen. Valami ötlet esetleg? :S
2013. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam amit mondtál , valamivel jobb lett , több ideig bírja , de utána ugyan úgy kilép .. más ötlet ? :(
2013. márc. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!