Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ba van olyan kód...

A Sims 3-ba van olyan kód mint a 2esben a maxmotives?

Figyelt kérdés
Mert két lovam és egy simem van de az egész játélk aval telik, hogy etetem-itatom altatom öket, és nem tudok mondjuk versenyre edzeni vagy a simem elmenjen a parkba vagy kertészkedjen peddig hívtam takarítót és komornyikot is de így sincs idöm semmire. Meg egyik lórol se akarok lemondani, más játékban ahol csak egy lovam van, ott sem tudok semmit se játszani vele mert épp csak hogy kielégítem a szükseégleteiket és már rögtön van újra valamien bajuk. Meg ha esetleg lenne lovarda (bértartás) vagy valami lógondozó, hogy csak a simmel keljen foglalkozzak, és néha lenne ideje edzeni is....

2012. júl. 1. 20:12
 1/5 Lunala ***** válasza:
Írd be, hogy testingcheatsenabled true, majd a shift-et nyomva tartva katt a postaládádra, és válaszd ki a Szükségletek statikussá tétele opciót :)
2012. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnél van a pont:)

De nem ajánlom, mert a játék összeomlását is okozhatja, na meg egyéb grafikai hibákat, esetleg a bugó hangot ad ki, a játék és akkor se hagyja abba ha kilépsz a játékból, így újra kell indítani a gépet és működik.


Fontos hogy a cheat használata elött mensted el valamelyik könyvárba a mentéseidet, mert bajok lehetnek!

2012. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont nekem tökéletesen működik, kivéve egyszer amikor tényleg tönkre cseszte a játékot.
2012. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azóta minden rendben van, de az már 1 éve.
2012. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, testingcheatsenbled true, postalada..... de a postalada helyett csak megfogod es felhuzhtod öket az egerrel(Ja es nekem egyszer se omlott össze emiatt a game;)
2012. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!