Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 vagy Sims 3 Pets jobb...

Sims 3 vagy Sims 3 Pets jobb xbox360-ra?

Figyelt kérdés

Tehát, azt értem, h a Petsbe már benne vannak az állatok stb. De az érdekelne, h van-e olyan amit kihagytak belőle? Vagy egyszerűen rosszabb-e?

Köszi előre is. :)



2012. júl. 1. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Sims 3 pets csak egy kiegészítő, alapjáték nélkül nem fut.
2012. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
még boxon is? Én azt hittem h csak PC-n ://
2012. júl. 1. 18:43
 3/14 A kérdező kommentje:
Na meg van a Sims 3 Pets, alapjáték nélkül, mert ez nem kiegészítő, hanem egy külön játék, és nyilván érdemesebb a Pets, mert több minden van benne. :)
2012. júl. 7. 10:12
 4/14 gumilabda ***** válasza:
Nem tudom hogy mien xboxa van a barátomnak de, ő azt mondta hogy neki van de, csak otthon lehetsz benne. Tehát nincs olyan hogy térkép nézet, hanem csak otthonodban lehetsz. (Legalláb én így tudom.)
2012. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát ez részben van így.

El lehet ugyan úgy menni bárhová, és van is térkép nézet, csak annyi mint kb a sims 2-nél, h várni kell még betöltődik egy kicsit, míg mondjuk elmegy a parkba vagy bárhova.

2012. aug. 27. 15:07
 6/14 gumilabda ***** válasza:
Hát én ezért szeretem gépen!:D Jobb ha gépre töltöd le az a legjobb!
2012. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Szerintem is. :)

2012. szept. 14. 19:36
 8/14 gumilabda ***** válasza:
Bár lehet h én is letöltöm X boxra! Bocsi! A barátomnak PsP-je van és ő azon játszik! XD
2013. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is xboxom van, és sokkal jobb úgy. Ezt informatikusok mondták. Jobb a grafikája, meg minden, csak az a kár, hogy lovat csak külön lehet letölteni, és hogy angol.
2013. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bizonyos dolgokat kihagytak, de van térképnézet, és 10000-szer jobb a grafikája mint a gépes verziónak. Építeni még nem tom, hogy lehet, de állítólag majdnem olyan mint a gépes. Nekem a sima jobban tetszik
2013. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!