Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 vagy Sims 3 Pets jobb...

Sims 3 vagy Sims 3 Pets jobb xbox360-ra?

Figyelt kérdés

Tehát, azt értem, h a Petsbe már benne vannak az állatok stb. De az érdekelne, h van-e olyan amit kihagytak belőle? Vagy egyszerűen rosszabb-e?

Köszi előre is. :)



2012. júl. 1. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Lehet benne építkezni és szerintem abszolút nem jobb a grafikája.

A mostani PC-s frissítéseknek köszönhetően sokkal szebb, mint xbox-on. Nem beszélve a kiegészítőkről, letöltött tartalmakról, amik nagyon sokat dobnak a játékon. A vezérlése is meglehetősen jobb mint xbox-on.

Mivel kipróbáltam mind2 formát, így ez a véleményem.

:)

2013. márc. 1. 18:01
 12/14 anonim ***** válasza:
én nem próbáltam pc-n
2013. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Juditti válasza:
Az xboxos verzióban mind a petsben mind az alapjátékban megvannak ugyanazok a funkciók mint a pc-s verzióban. építkezni, vásárolni, társasági cselekvést is ugyanúgy lehet folytatni csak bizonyos gombokkal. ha ismered a pc-s változatot is akkor a nyelvvel nincs gond. szerintem az xboxos verzió is ngayon jó csak petsbe nincs ló. :)
2013. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

1 a sims 3 pets xbox on külön játék nem kell hozzá a sima sims 3

2 a sima sims 3 jobb (az xbox os) mert a sims 3 pets nagyon laggol grafika is csunya ellenben a simában nem láttam got semmit szebb is gyorsab is stb

2014. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!