Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 vagy X-Box 360? Melyik a...

PS3 vagy X-Box 360? Melyik a jobb? Vagy melyik éri meg jobban az árát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet köztük különbséget tenni, mindkettő másban jó és egyén válogatja, hogy kinek mi a fontosabb.
2012. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Használd már azt a kicseszett keresőt!
2012. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tudsz kódot szerezni X-Boxhoz amivel tudsz ingyen netezni akkor az, vagy ha csak single player kell akkor is xbox. De ps3an ingyen van a net az a jó benne.
2012. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Exkluzív játékok alapján dönts, ennél többet nem írok, 3 Bibliányi karaktert írtam már ilyen kérdésekre.
2012. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Lázár Péter ***** válasza:

Kinek melyik jön be jobban , nekem ps3.

Teljesen megvagyok vele elégedve, a multizásért nem kell fizetni, tök jól elvagyok vele.

2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ne vegyél egyiket se... Nemsokára jön a next gen akkor pedig már fölös lesz... Bár lesznek rá játékok de nem sokáig....
2012. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

PS3-mat 2016-ig támogatják, addig biztos lesz rá új játék, pláne, hogy már egy ideje Sony-nak nagyon megéri, sok pénz jön be belőle, PS4-nek úgy is kell 1-2 év, mire lesz rá elég játék és sok játékos is, simán lesz még rá új játék.

Illetve ha nem is lenne, van már rá rengeteg amit még végigvihet az ember, 2 éve van PS3-mam, de akármennyit is játszok, nem tudom utolérni magam annyi játékot akarok még régről bepótolni meg az újak közül is.

2012. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Felsorolom mind2 mellett az érveimet, azt hogy én melyiket vettem, nem mondom meg:

PS3:

-Blue ray olvasó.

-Sokkal több (és sokak szerint jobb) exkluzív játék.

-Az XBOX exkluzívok nagyját ki szokták adni utána nem sokkal PC-re is (lásd: Fable, Gears of War, Ninja Blade, mind exkluzívnak indult)

-Ingyen multi

-Lehet rajta internetezni

Xbox:

-Kinect jobb mint a move.

-Pár ezer ft-al olcsóbb.

-Lehet flashelni.


Valamint megemlíteném hogy sokan mondják hogy az XBOX-nak kényelmesebb a kontrollerre, de ez egyén függő, nekem például a PS-é jobban bejön.

2012. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
PS3, árát jobban megéri, van benne Blu-Ray olvasó, ingyenes a net, minőségibb exkluzív játékok (amúgy nem több, csak abból van neki a több ami értékelhető is :).
2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, annyit hagytam ki hogy PS3 3D képet létrehozni bizonyos játékoknál.
2012. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!