Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, mennyire lehet erős?

Skyrim, mennyire lehet erős?

Figyelt kérdés

Ha Skyrim-ban egy Breton mágust csinálok akkor az mennyire lesz erős?Gondolok arra hogy mennyit tudok sebezni,vagy hogy megéri-e,hisz szerintem az nagyon jó,hogy ha már a játék elején képes lennél megvenni 1 Flame Atronach spell tome-t.

Szerintetek?



2012. jún. 30. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy, mert lvl 20 körül (hacsak nem bénáztad el nagyon a fejlődést) akkor úgyis piszok erős lesz minden faj és minden kaszt, még legnehezebben is.


Azzal játsszál, amelyik tetszik :)

2012. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem imperialom van, rágyúrtam a one handed-re, a destruction-ra, conjulation-ra, restoration-ra, heavy armor-ra, meg az archery-re.

Általaban ha harcra kerül a sor akkor a fő fegyverem a destruction magic ( jó erős spelleket kell venni ), de a bound weapon-okat is előnyben részesítem ( a boud weapon-oknak az az elonye hogy nem kell magaddal pluszban fegyvereket cipelni ami szerinem nagyon hasznos ) .

Szerintem eleg jó kombó , piszokerős :D

Amugy teljesen mindegy hogy milyen a faj, csak okosan kell elkölteni a skill pontokat.

2012. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!