Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skrim - Enchantelésnél mitől...

Skrim - Enchantelésnél mitől függ, hogy milyen erős lesz az Enchant? (Példa lent)

Figyelt kérdés

Pl. Jelenleg van egy Dwarven Glove -m, ami ad +30% atk-ot One-handed swordel.

Kipróbáltam disenchantolni és más kesztyűt enchantolni azzal az enchantal, de az már csak +13% -ot adott.

Ez mitől függ?

Remélem érthetően fogalmaztam.

Köszi!



2012. márc. 14. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy mennyi százalékon áll az enchant skilled. Tehát ha 20-as szintű vagy, akkor csak 20%-át tudod megtanulni a cuccnak. Legalábbis valami ilyesmi, ha nem is pontosan ez az arány. Extrém példa: 100% one-handed attackot ad a cucc, 20-as szintű az enchantod, akkor disenchant után 20%-os one-handed attackot tudsz megtanulni és rárakni más fegyverekre.
2012. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*tuti nem ez az arány, de az elvet remélem érted.
2012. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még függ a használt Soul Gem méretétől is.
2012. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Ha esetleg meg tudná valaki az arányt mondani, az még jó lenne.

És még egy off :

Újjászületnek az NPC-k, ha meghalnak?

Azért érdekelne, mert még az elején vagyok a játéknak és Witherunban asszem az első sárkány megölése után a Jarl kinevez mellém egy csajt, hogy mindig segítsen nekem... és hát meghalt és nem tudom, hogy újjászületik-e vagy sem.

Másik dolog meg, hogy véletlenül kinyírtam egy lantost a kocsmában(vagy nemtudom milyen hangszer az)...

Köszi!

2012. márc. 15. 21:54
 5/12 A kérdező kommentje:

És még valami az eredeti kérdéshez:

Most akkor ha én lvl 20-as Enchantingal Disenchantoltam valamit és később pl. lvl 60-ra viszem az Enchanting lvl-jét, akkor is csak azt a 20%-ot tudom majd rárakni a cuccokra és nem tudom újra disenchantolni, hogy nagyobb legyen a százalék?

2012. márc. 15. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
resurrect csalásal feléleszthetsz bármilyen testet én lovamat szoktam ha éhen-szomjan halna :p
2012. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi az a Resurrect-csalás? o.O

Amúgy nekem is valszeg éhen vagy szomjan halt a lovam mert egy ideje már nincs meg xD

Nem tudtam, hogy etetni is kell xD

2012. márc. 16. 14:44
 8/12 anonim ***** válasza:

nem az poén volt:)

mivel ott van velem mindég leöli valami általában

ha már nem jár veled és nemtudod hol a teteme akkor vehetsz ujat...

konzolt elöhivod

0 gombal és rányomsz egy tetemre halotra

és akkor resurrect et beirod és akkor feléled

enyi

2012. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

konzolon nemtudom ha lehet billenytüt kötni rá akkor lehet konzolon is tudod konzolt :D használni

konzol mint PS3, XBOX konzol meg mint játékbeli parancssor szerüség console vagy nemtudom:D

2012. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben, nekem PC-re kellett ;)

Mondjuk nem szeretnék csalásokkal játszani, egyszer ki akarom vinni azok nélkül, utána lehet másodszor majd azokkal.

Mondjuk ilyen alapon kinyírhatok egy egész várost és nem élednek fel és egyedüli polgár leszek? xD

2012. márc. 17. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!