Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez káros lehet? Hack netán?...

Ez káros lehet? Hack netán? -alul a többi

Figyelt kérdés

egy játék lenne pénzt akarok enne szerezni,4 millió játékpénzt akar adni,de félek meg akarja hackelni az accountom nem tudom hogy káros lehet e olvassátok el

content="4IvXFfV13eOWmGOc8XgJ5vD3YRMFGPQHqB-FeKzj41g" /><meta name="msvalidate.01" content="6F0367B68E4C419BC4E0CF52AF116868" /><meta name="y_key" content="973f97098f32e616" /><meta name="robots" content="index, follow" />Get 4.000.000$%^Coins% to*teamName#$%^(put your team name here)" /><meta name="lc" content="en_us" /><meta name="ct" content="homePage" /><meta property="fb:app_id" content="139009386133641" /><meta property="og:image" content=" [link] /></head> <body > <div id="



2012. jún. 27. 17:53
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem hogy el akarnak csorni az accod,elvegre ahogy a weboldal cimebe lattam kodot nem ker(mobilon nem nyothato az oldal).En Pumt 2-be hackeltem be valamit es a kodom is kerte,es nem csortak el az accom.Proba szerencse.
2012. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!