Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon káros/ártalmas?...

Ez így nagyon káros/ártalmas? Vagy netán hülyeség?

Figyelt kérdés

Az étrendem:

7.00. reggeli (pirítós sonkával és sajttal)

13.30/14.30 ebéd (menza, mindent megeszek.)

..és ennyi, vagy esetleg egy alma délután. nem arról van szó, hogy elhatároztam, hogy délután nem eszem, egyszerűen csak annyira nem vagyok éhes, hogy akkor már ne bírjam ki az egész napot evés nélkül.


2010. márc. 8. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Minhárom együtt.
2010. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem éhezem.
2010. márc. 8. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom, de én 15.00 után nem eszek (csak iszom rengeteg vizet, ami amúgyis telít) semmit, 2 hónapja csinálom, 7 kg.^^
2010. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is sokat iszom. :) sokkal többet, mint eddig. Az eddigi adagom alig haladta meg az 1litert, most pedig 2 alá nem adom. ;)
2010. márc. 8. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Szuper egymásra találtatok! Most már minden rendben, hiába mondja bárki is, hogy hülyeséget csinálsz... Csak tudnám mi értelme kérdezni, ha utána b@romira nem érdekelnek az olyan válaszok amik nem a te véleményedet tükrözik.
2010. márc. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázzatok, nehogy túl sok vitamint egyetek, mert az nagyon veszélyes tud ám lenni! :)

De komolyra fordítva: muszáj zöldségeket enni, a menza az egy nagy sz@r. A zöldségekben szinte nincs kalória, mi akadályoz meg abban, hogy reggelire egyél paprikát, paradicsomot, retket, salátát... stb. Meg vacsira is.

2010. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!