Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » De jó lenne ha a World of...

De jó lenne ha a World of Warcraft kihalóba lenne?! És.

Figyelt kérdés
a Blizzard eredeti ingyenes WoW Classic szervert nyitna vagy Burning Crusade-t. Hatalmas játék élmény lehetne megint mint régen, mert a szerverek tele lennének játékosokkal mindenhol! igen még a kezdőhelyeken is lehetne találni embereket akivel együtt fejlődsz és nem úgy érzed magad mint egy single playerben! Én most jelenleg minden ingyenes MMORPG-t elég durván single playernek érzek ha most kezdeném el, de igy inkább el se kezdem egyiket se és maradok még a Counter Strikenál :)
2012. jún. 26. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor grat hozzá de azért az nem 60 óra :D és szerintem amelyikkel 1 játékos 100 óra fölött el tud lenni az már jó ráadásul lehet te nem de sok játékos fog több kasztot csinálni megcsinálni az összes eventet + majd jön a pvp is.
2012. jún. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

60óra alatt simán 60as voltam.

Mit akarnak a pvpvel még a pingeket nemtudták megoldani nemhogy pvp.

Igázobol tökmind1

Nem kohalófélben van a blizzard mert az túlzás , de nincs jó éve az tuti , wownak sorra jönnek a méltó ellenfelei (tera,gw2) diablonak is a torchlight 2 ami közel sem fog olyan drága lenni mint a diablo ..

Mist of pandariát már a beta előtt is fikázták , most alatta mégjobban .. Majdnem szószerint minden buggos volt múlthéten .

Ráadásul közel sem olyan nagy kihivás már a wow mint vanilla idején , ahol rendesen megkellett szenvedni a t1-2ért , mostmeg... mindenki állig tierben meg epicben járkál , bőven nincs ott a wow ahol a vanilla meg a bc idején , cataclysm hatalmas s*ar lett a wotlkhoz képest szerintem .. de

Én kívánok minden jót a blizzardnak mert 1 jóideig wowos voltam , de kösz elég volt , mérföldekkel szebb jobb újabb modernebb fantasybb a TERA , még úgyis hogy nem teljesen értem még az egészet.

2012. jún. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem hogy a WoW ami már 8-9 éves játék.. igen csak lejárt lemez. Én biztos,hogy nem fogok fizetni érte egy fillért sem, nem most estem le a fáról :D Szóval a legjobb akkor is az lenne ha valami ingyenes klasszikus szervert nyitnának és megint fullos lenne a játék anélkül hogy bármit javitanák a grafikán vagy bármit is csinálnának.Hm azok a régi szép idők 40es raidek,jó kis outdoor pvp még kis szinten is!, tarren mill meg barrens támadások meg a scarlet monastery-be próbálkozás bejutni allysként, kivül belül hulla hegyek meg még rengeteg rengeteg nagyon poén dolog ami nem jut most eszembe meg ebből a mostani dedós WoW-ból hiányoznak. Az emberek elismerőek voltak ha jó PvP rankod volt illetve ha megvolt a tier seted.Nem volt ennyi meg ilyen macrozás meg addonozás mint most. Szerintem egy jó játékos, ha skilles és megakarja mutatni akkor az az alap játékkal mutassa már meg. Na ennyi voltam szóval jöhet az ingyenes Classic szerűség vagy max Burning Crusade!
2012. jún. 28. 05:44
 14/17 anonim ***** válasza:
nem tudom miről beszélsz nekem mindig normális pingem van d3 és nem is akad soha leszámítva az első 2 hetet az meg hogy 60 óra allat 60 vagy 1 dolog utána még infernot is ki kell nyomni ami már a farmolásról szól de ez mindig is így volt az összes diabloba és szerintem meg nincs rossz éve a Blizzardnak Diablo 3 ból annyit adtak el mint a nyúlszar 15k áron (persze ez a hype miatt volt és sok olyan meg vette aki nem is ismeri de ha csak a vásárlók fele marad "diablo fan" mint anno d2 akkor is jól jártak. Wownak meg előbb utóbb vége lesz de még mesze nincs vége sokan abbahagyták de még így is azt játsszák a legtöbben havidíj mellet is.
2012. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Barátom azt vágod hogy aleggyorsabbak már 17.én 3nappal megjelenés után inferno bossot öltek(igaz ittmég csak bitchert : [link]

4.ik napra : [link]



Mien farmról beszélünk itt ember ?

2012. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
vágod hogy azok kockák és nagyon prok? 1 átlag embernek k*rva sok ideig tart az inferno nem hiába lett most nerfelve mert sokan sírtak hogy túl nehéz lett szinte mindenjátékot 1-2 nap allat a megjelenése után kinyomnak mert mindig van 1-2 beteg játékos általába koreai :D
2012. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem a bossok a legerősebbek hanem a elit packek jobb cuccokat is dobnak.
2012. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!