Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » De jó lenne ha a World of...

De jó lenne ha a World of Warcraft kihalóba lenne?! És.

Figyelt kérdés
a Blizzard eredeti ingyenes WoW Classic szervert nyitna vagy Burning Crusade-t. Hatalmas játék élmény lehetne megint mint régen, mert a szerverek tele lennének játékosokkal mindenhol! igen még a kezdőhelyeken is lehetne találni embereket akivel együtt fejlődsz és nem úgy érzed magad mint egy single playerben! Én most jelenleg minden ingyenes MMORPG-t elég durván single playernek érzek ha most kezdeném el, de igy inkább el se kezdem egyiket se és maradok még a Counter Strikenál :)
2012. jún. 26. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elmondom neked már abban van..

Nagyon sokan eljöttek onnan .. köztünk énis más mmo-ra megyek.

Nézd jó meg minden , demár kicsit unalmas, a mop érdekes lesz de kungfupandás kieg ugyan , mesze nincs a BT illidan-os meg wotlk-s játék élménytől (betát kipróbáltam),most se tudnak igazán balancolni a kasztokat , + senki sem fog ugyanazért fizetni , kaptunk egy olyan kontetnet novemberben amit február végén már énis kiütöttem pedig nem hc guildben hanem sima casual guildben vagyok.

Én a Guild Wars 2-n és a TERA-n gondolkodtam , végül a TERA mellett döntöttem mert nem szeretnék várni a GW-re , harcrendszere egyedi nagyon .

Egyébként amit te mondtál hogy régebbi fél ingyenes szervereket nyitnának , lekorlátoznának 1-2 mindent mint aion-ba nemlenne rossz ötlet , csak ez nekik nem éri meg max úgy ha csak a gc-t nemkell fizetni viszont a kiegért igaz , akkor viszont szépeket fognak ugrani a kiegárak.Persze ez csak felvetés .

Tömören : Nem de jó lenne , mert már bajban vannak a Blizzardosok.

Kiváncsi lennék a tavalyi 11,8millió után most mennyi előfizetőjük maradt.

2012. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy akkora bajban van a Blizzard még ha a wow legyengül akkor is sokan játsszák a többihez képest és végül ingyenesé teszik akkor megint k*rva sokan játsszák majd. + többi játékok elég sok pénzt hozz a konyhára :D pl diablo 3 rekord eladás ráadásul még drágább is mint az átlag játék :D
2012. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Diablo 3 is rekord eladás ide oda , felhypolták(énis) aztán nagy szar lett kb , unalmas , rövid , ugyanazt a küldisort , ráadásul könnyü , 60óra alatt 60as kari..
2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azért túlzás hogy nagy szar(sőt nekem nagyon bejön) lett szerintem így is magasan veri az összes eddigi játékot amit idén kiadtak am meg ha játsszál diablo 2 vel nem tudom mit vártál a diablo arról szól hogy különböző nehézségeken ki nyomod ugyan azta küldi sort és végül az inferno amire ugye farmolni kell elég sokat szóval simán el lehet vele lenni +100 órát ami a legtöbb mai játékra nem jellemző + jön még a pvp is. Ja és ha meg 60 órásra csinálják a storyt akkor meg 300 óra amire elérsz infernora ami szerintem túl sok lenne.
2012. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
könnyű meg túlzás probáld ki infernon először sokan azért sírtak mert nem tudták kinyomni... diablo lényege igazából az hogy elég erős legyél infernora. Ha nagyon könnyűnek találód azt is nyomd hcba. Ja és mondtad 60 óra a lvl 60 kari ez igaz de ha mondjuk 2 kasztot ki probálsz az már 120 óra én a legtöbb mai játékokkal fele ennyit se játszottam :D a Kérdésre vissza térve meg így is tele van pénzel a Blizzard ha szerintem végleg be fuccsolna a wow el kezdenek csinálni a warcraft 4 ami megint rekord gyanús lesz. :D
2012. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

10nap haverokkal hell-t is kivittük ..

Nem simán de kivittük..

a régi diabloban meg pöppett nehezebb volt fejlödni .. ittmeg 60óra..omg

jó lehet tulzás hogy szar lett , de nem az a játék amin mind az 5karit felhúznám , már 1et unalmas a sorozatok miatt..

Normális cuccok meg csak RMAH-ban vannak .. nekem meg nincs 250euróm 1 szaros daibo-ra..

2012. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem a hellt kell kivinni hanem az infernot ahhoz meg farmolni kell goldot/itemet ami idő de ez a 2 be is így volt sőt ott napi 5000 runt kellet csinálni a max lvlhez. rmah goldért és k*rva jó cuccok vannak szóval nem értem mi a gondod oké nem váltja meg a világot de eddig nálam 5 olyan játék van amivel több mint +100 órát nyomtam és most a diablo 3 a hatodik a blizzard is monta a diablo a farmolásról fog szólni de ez a 2 is igy volt ott talán még többet kellet. Nyilván sokan utálják és titulálják szarnak mert a nagy hype miatt sok olyan is megvette aki nem is ismeri esetleg nem szereti ezt a müfajt aztán meg csodálkozik hogy nem szereti.
2012. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én 13k vettem annyit simán meg ér ahhoz képst milyen szemeteket árulnak 10k ért
2012. jún. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
rmah helyett sima goldos aukciót akartam írni de érstd rá :D
2012. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1hónap alatt már az infernó is megvolt , problem ?
2012. jún. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!