Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 tönkremehet ha...

A Sims 3 tönkremehet ha letöltök bele dolgokat?

Figyelt kérdés
HA letöltök a játékba egyedi tartalmakat és bemásolom a downloads mappába és utánna az indítópanelből betelepítem a játéjba akkor lehetnek ebből bajok?Csak mert netről szedtem le a játékot és megvan crackelve és ha tönkremegy nem tudom visszatelepíteni.Sztetek belevágjak?Lehet belőle bajom?Köszi a segítséget

#Sims 3 #sims 3 letölés
2012. jún. 24. 12:24
 1/3 Lunala ***** válasza:

Tönkremenni nem megy tönkre, mert ha esetleg valami hiba lépne fel miután beleraktad az egyedi tartalmat, csak annyi a dolgod, hogy kitörlöd. (Ha az indítópanelen keresztül telepítetted, akkor ott el is tudod távolítani) Ha mondjuk már használtad a tartalmat korábban a játékban, pl egy hajat, de valami baj volt vele, ezért ki akarod törölni, akkor annak a simednek sem lesz baja, akin eddig rajta volt, mert miután az egyedi tartalom eltűnt, a játék egyszerűen csak egy másik hajat fog rárakni a simedre. :)


Persze ez nem azt jelenti, hogy mindegyik egyedi tartalom jó. Ha sok van belőlük, nagy mértékben lassíthatják a játékot. De mondom, ennek ellenére belerakhatod a letöltött dolgokat, és ha az egyikkel probléma lenne, csak töröld ki :)

2012. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is telepítettem az alapra a házikedvenceket, de mikor az indításra mentem, egyszerűen feketeség és semmi. Nekem nem indult el, csak miután újratelepítettem az alapot és ezért sajnos minden simem eltűnt. :(
2012. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem már volt olyan hogy letöltöttem valamit és mindig azt írta ki hogy hiba lépett fel ._. le kellett törölni az egészet és újra telepíteni de nem volt olyan vészes mert az összes eredeti lemez xD
2012. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!