Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a sims 3?

Amcsih kérdése:

Miért nem jó a sims 3?

Figyelt kérdés
felteszem a sims 3-at és az mükszik. Aztán tennék fel kiegészítőt és vlm olyat ír ki h nézzek meg vlmt a naplóban. Pedig crackelem, és még a sims 3 kieg craket is beleteszem az alapba de úgy se jó. Pedig még sorrenben is teszem fel, ahogy megjelent. Ha vlknek nincs ilyen problémája mondja már meg, honnan szette le. :(:)
2012. jún. 24. 09:06
 1/8 Lunala ***** válasza:

Szia! :) Láttam a kérdésed, és azért írok ide, mert itt biztosra be tudok másolni linkeket.

Szóval:

Én innen szedtem le a sajátomat: [link]

De mielőtt újra leszednéd, próbáld meg még1x felrakni a tiedet úgy, hogy felrakod az alapot, NEM crackeled!, elindítod az indítópanelt, ha van frissítés, akkor frissíted, majd felrakod a következő kieget, azt is frissíted, ha kell, és így tovább amíg minden fenn van és friss, majd a legvégén crack-elj ezzel: [link]

Katt a nagy CLICK HERE TO DOWNLOAD THE FIX (PC) szövegre, hogy letöltsd.

Nyisd meg WinRar-ral, majd a #Crack mappában lévő két fájlt(TS3.exe, TSLHost.dll) másold a Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin mappába.


Figyelem!! A következő kiegészítők közül legalább az egyiknek fent kell lennie, hogy működjön:

Nemzedékek

Házi Kedvencek

Vár a Színpad

Katy Pary Édes Apróságai

Királyi Lakosztály Cuccok

Városszépítő Cuccok


Remélem így már jó lesz, de ha bármi gond van, csak szólj! :)

2012. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lunala ***** válasza:
Bocsi az elejéért, csak először privátba akartam írni :'D
2012. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi! és ha mind fent van mindet crackeljem?
2012. jún. 24. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
nem szükséges! :D
2012. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lunala ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló is írta: Nem kell a többit, csak az alapot, ahogy írtam :)

(Angel, ment a zöld kéz egyébként ^^)

2012. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal a legutolsót kell crackelni ha több kieg is van. (megjelenés szempontjából az utolsót)
2012. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még így se jó!
2012. jún. 24. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor frissítettél,ha kérte a játék,vagy külön önszorgalomból is?Crack után frissítettél?


Az utóbbit meg az önszorgalmat nem díjazza a játék.Az előttem szólók mindent elmondtak elég részletesen is,úgyhogy ha nem frissítést rontottad el,nem tudom,hogy mit :S

2012. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!