Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban mi az enchantolás?...

Skyrimban mi az enchantolás? Hogy kell csinálni? Mivel? Mi a haszna?

Figyelt kérdés
Még csak kezdő vagyok ezért nem tudom

2012. jún. 23. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Megbűvölöd a fegyvereket,páncélokat. De mikor legelőször odamentél az enchanting table-hez akkor sztem írta hogy mi haszna,meg hogy hogyan kell.
2012. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy kell megbűvölni? mármint mit mivel?
2012. jún. 23. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
vannak fegyverek amin vannak enchantok. pl life steal. Fire dmg stb. Ezeket disenchantolod innen tudsz szerezni jobb, több enchantot, és rá tudod rakni a fegyvereidre, az enchanting asztalnál ilyeneket szanaszét lehet találni barlangokban de a házadba is lehet venni.
2012. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet azt csinálni hogy a burninget leveszem a dwarven swordomról és rárakom a daedric axemra?
2012. jún. 24. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen de ha nem 100 az enchantod, és gyenge soul gemt használsz, akkor gyengébb lesz, és a disenchantolásnál a dwarven swordod megsemmisül...
2012. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem baj van egy grand soul gemem
2012. jún. 24. 18:30
 7/7 A kérdező kommentje:
meg mér kell dwarven ha van daedric?
2012. jún. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!