Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Forge of Empires nevű...

A Forge of Empires nevű játékban hogyan lépjek tovább? (online játék amit a klánháborút fejlesztők készítettek)

Figyelt kérdés

A vaskorszak legelejének fejlesztéseinél elakadtam, mert nincs borom meg fám kifejleszteni az "építészek" és a "polgárőrség" nevű rublikát, a legfelső ág pedig zsákutca.

Az a gondom, hogy nincs lakosságom, amivel szőlőskertet építhetnék, és területem sincs, ahová a lakosságot növelő házakat építhetném. A 7goldos alap épületeket kellene átépíteni a legfejlettebbekké? Mit tegyek, játszik egyáltalán valaki ezzel a játékkal?


2012. jún. 11. 23:05
 1/7 anonim válasza:

Hát én most kezdtem de egész jol haladok és lehet hogy ha belépnél a céhbe akkor nem tudom lehet e adni fát!

amugy keress meg nagy.szeba vagyok a játékban

a céhem neve szeba99

2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám... :S
2012. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is lehetnék tagja a céhednek? Küldesz egy meghívót? A nevem: harcipuffancs köszi!
2012. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még a bronzkorszaknál vagyok, szóval nem tudom, hogy pontosan mit kellene tenni. Szerintem a F.of E. fórumán kellene segítséget kérj.
2012. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

El kell adnod egy gazdasági épületet, akkor felszabadul valamennyi lakosság. A helyére tudsz házakat építeni. Vagy mondjuk faházak helyére, tegyél tegyél cseréptetős házakat, abba több lakosság elfér.

Én úgy csinálom, hogy mindig csak azt a gazdasági épületet hagyom meg, amivel éppen termelek, így az alvó épületek nem foglalnak területet. Pl. 2 faüzem stb.

2012. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 flofloka ***** válasza:
Ha van bármilyen másik árud, a piacon kereskedhetsz! :)
2014. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már a jelen korban vagyok csináld azt hogy sokst gyűjtesz és csináld a küldiket #best app
2014. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!