Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 vagy Sims3?

Sims2 vagy Sims3?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Előnyök, hátrányok?

2012. jún. 11. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
ha egyszer már van sims 3, akkor inkább az. :) kidolgozottabb, több lehetőség van benne mindenre... :) hátránya mindkettőnek van, de a 3 még így is előnyösebb. :)
2012. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a sims 2 minden kiegészítőjével, cuccos csomagjával megvan. A sims 3 úgyszintén. Furcsa mert régen nagyon rá voltam kattanva a háromra. Most meg már azt veszem néha észre hogy a kettő hiányzik. A kettőben több opció volt szerintem ha rákattintottál egy simre, a háromban viszont járkálhatsz a városban, ami eleinte nagyon frankónak tartottam, de a simjeimnek ideje sincs csak úgy kiruccanni gyalog valahová. A sims 3 látványosabb annyi fix, de néha már unni is lehet. A sims 2-ben voltak évszakok. Ha valami, az nagyon hiányzik. És én ennek a hiánya miatt képes vagyok a sims 3 helyett a kettővel játszani. Ennek ellenére úgy gondolom hogy a sims 3 talán egy picit jobb szórakozás.
2012. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyik se jobb, csak más. Mert a sims 2-be több dolog van a sims 3-ba viszont jobb a grafika. Szerintem az a lejobb ha mindkettő megvan. :D Főleg ha sztorit írsz: akkor egyértelműen a sims 2 jobb. sims 3-ba az a rossz h frissíteni kell és az valószínűleg tönkreteszi (ha letöltött) de ha crackeled vagy eredeti akkor jó lesz.
2012. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 LunaLovegood ***** válasza:
100%

Mikor meglett,azt hittem a sims 2 tök béna,ezért sims 3-aztam . aztán már csak azt vettem észre én is hogy hiányzik a sims 2,és elkezdtem azzal játszani.

SZtm a sims 3-ban jobb a grafika,de pár letöltés a sims 2-höz , n éhány állítgatás a beállításoknál,és hipp-hopp kész is a tökéletes sims 2 , ami még a 3-nál is jobb.

úgyhogy sims 2!

2012. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem megvan sims 2 sims 3 ,de elkezdtem játszani a 3 mal és uyg ahogy elottem is vissztaértem a kezttesre.Sookkal jobban tetszik tobb benne a lehetoség vannak évszakok,nem olyan bonyolult célokat ellérni és boldoggá tenni a simet.Szoval sokkal jobb.Csak a grafika jobb a sims 3 ban.

Ha megvested mindenképp a sims 2 eset vedd.

2012. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a sims 2-re szavazok még oldalam is van róla

az oldalam linkje: [link]

2012. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom.:| Igazából a sims 2 szerintem nagyon jó meg minden de a sims 3-ra szavazok.:) Jobb a grafika és valahogy érdekesebb az egész játék mint a sims 2.
2012. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem Sims 3 van meg, ezért erre szavazok.

De most hogy írtok a Sims 2-ről, kedvet kaptam, hogy feltöltsem!

2012. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak én gondolom úgy, hogy a sims3-ban baromi csúnyák a simek? Ilyen hörcsögfejük van. Amúgy nekem is megvan, de a nagy problémáim ezek:

1.Csak úgy jó vele játszani, hogy egy családdal játszol, nem érdemes cserélgetni

2.Amit már irtam: csúnyák a simek, egyszerűen még letöltésekkel se lehet feljavitani őket

3.A városban hülye fejű emberek mászkálnak, mert mikor átváltoznak csak csaláskóddal tudom a ruhájukat megváltoztatni, amúgy meg undoritó az öltözetük amiket összekombinál a játék.

4.A sims2-ben nekem valahogy közvetlenebb játékmód, itt nem érzem olyan "közel magamhoz a simeket" (tudom hülyén hangzik)

5.Lassú a játékom (pedig azért annyira nincs rossz gépem), és sokszor akadozik

6.Nincs időd semmit se csinálni benne, vagy elmenni valahova mert nekem legalábbis rengeteg időt elvesz az pl. mig esznek, vagy bármi más

7.Nehéz sok simmel játszani benne(szerintem), mert igaz jól elvannak magukban is, de ha tényleg foglalkozni akarsz velük akkor elég nehéz hogy mindenki a város más-más pontján van és úgy kell iránytanod őket.

8.Túl aprólékos és elveszi az idődet.

Szóval én ezenkivül szeretem a sims3-mat meg minden, mert tényleg jó ez a nagy szabadság a városban, illetve sokkal több dolgot lehet benne csinálni mint a sims2-ben, viszont én mégis az utóbbinál maradok, egyszerűen annyira más, hogy nem tudom megszokni.

2012. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csakis Sims 3. Régen csak a Sims 2-vel játszottam,de mára már nagyon nem szeretem. A Sims 3-nak sokkal szabadabb lehetőségei vannak. Nekem mindegyik kiegészítő és cuccos megvan, a Sims 2-hez is megvolt. Én inkább a Sims 1-gyel szoktam játszani, annak olyan nosztalgia érzése van. :)
2012. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!