Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 Valaki hallott...

Mass Effect 3 Valaki hallott már valami új hírt a gammel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én most végeztem ki a 2. részt ami szuper lett(1 is jó volt), viszont előre olvastam és megtudtam (de vele még nem játszottam szóval nem akaratam spoilert olvasni) mi a vége a 3-nak sajnos.....:(

a lényeg ezzel sztem az egész játék magának mond ellent mivel semminek nem volt értelme.

A kiadó is magasról tesz a rajongókra meg hazudozik. De hallom most jön egy dlc amire mindenki azt hiszi alternatív bef. lesz, viszont csak néhány magyarázat meg animáció, szóval bef. marad ua.

meghallgatnék néhány véleményt is, meg esetlegesen mégiscsak újragondolnák normálisan a végét, erről van-e hír?



2012. jún. 8. 11:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

:) hát bizony nagy a kísértés, de minél többet várok annál jobb lesz akkor:)

addig is ME 3 számokat hallgatok, a "leaving earth" c. számot például egy nap kismillószor hallgatom meg. bár eléggé szomorú:( gondolom mint a vége.

meg főleg nekem youtubon hallgatom a számokat és elég nehéz megállni h ne nézzek bele a kül. játékmenetes videókba meg amik a kül. befejezéseket mutatják,...de kitartóan próbálkozom.)

pl witcher 2-nél is 1 évet vártam....vele, mármint volt egy célom ha azt elérem akkor jöhet a game szóval összejött:) tiszta önkínzás


szóval igen alig várom a magyarítást és hogy végre játszhassak vele, bár a sok rossz vélemény a végével kapcsolatban kissé elvette a kedvem. de mindegy ígyis-úgyis meglessz:)

2012. jún. 25. 18:50
 22/26 A kérdező kommentje:

na az eddig válaszolókat kérdezném, -- most már tudjátok h spoiler mentesen kellene vhogy megírni:)-- gondolom játszottatok már az extended cut-al kiegészített verzióval is, milyen lett, tényleg vhogy feldobta a végét a játéknak?

még mindig nem játszottam a game-el kivárom a magyarításig..), csak ezzel a néhány kis infóval elvegetálok addig..

2012. júl. 19. 10:50
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jobb lett. Beletettek pár plusz jelenetet, néhányat újragondoltak, új ending is bekerült, kaptunk epilógust is, már nem csak színükben különböznek az endingek, és a logikai bukfencek többségét is megmagyarázták, szóval amivel nekem gondom volt, azt több-kevésbé orvosolták. Persze, sz@rból várat nem lehet építeni, de egy egész pofás házat azért összetapasztott a BW.
2012. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én, akinek eddig sem volt komolyabb gondja az endingekkel, csak azt mondhatom még jobb, és tényleg bővebb lett az egész. BioWare-esebb lett, sokan azt mondják, így kellett volna elsőre kiadni. :)


Viszont majd valamikor kapunk még egy új single DLC-t (nem a közeljövőben ha minden igaz), amiben már nem titok, egy kaszás társat kap a csapat, aki a Leviathan névre hallgat. Persze ne úgy képzeljétek el, hogy egy akkora hadigépezet lesz, én inkább olyannak képzelem, mint egy húsbábot, asszem kép még nem került ki róla.

2012. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

ok köszönöm a válaszokat, ez feldobta a kedvem:)


igen vmi leviathan dlc-ről én is hallottam kíváncsi leszek rá. bár a végén már nem változat de legalább plusz hangulatot adhat.

talán ezért éri meg várni h kompletten láthassam a játékot az összes dlc-vel ne pedig közbe szórják ki őket(talán ez az egyetlen amivel tartom magam addig.)

2012. júl. 20. 12:02
 26/26 A kérdező kommentje:

Na röhej de megválaszolom a saját 2,5 éve feltett kérdésemet:) mert így esik jól...:D Valahol ki kell írnom a dolgot ha már minden topik úgyis halott azóta.

Nemrég játszottam ki a 3. részt (végre magyarítással, hála a készítőknek ezúton is), és azt kell mondjam nem tudom kinek mi baja volt a végével az extended cut kiegészítő után. Azt hittem én is fel fogom majd biztos húzni magam hogy ejj de elbénázták..de nem. A végén tulajdonképpen nem éreztem semmit....mármint olyan volt, mint mikor az ember végre kirak egy kirakóst, és van benne egyfajta elégedettség. Szóval sztem a trilógia így volt komplex a végével együtt.. Persze az eltelt napokban van hiányérzet ( azért mert vége :(!!)nézegetem is a soundtrackkel készült fan videókat... A Bioware-nek egy nagy gratula sztem ritka emlékezetes gamet hoztak össze, minden perce aranyat ért. ÉS a fenébe is ilyen jól operálni az érzelmekkel...Én Liarával fejeztem be, de majdnem megszakadt a szívem miatta..pedig ez csak egy játék, de ez is bizonyítja mennyire zseniális.

Innen SPOILER jön, márha lenne még vki aki rajtam kívül még nem játszotta volna ki :P

A három befejezés ( mert az "új" 4. arculköpése a trilógiának) sztem teljesen rendben volt. Én mindhárom részt ultra paragon szinten vittem végig tehát mindenki meg lett mentve akit csak lehetett, stb... Így nekem a "Synthesis" volt a legjobb választás. (Rajta kívül esetleg red ending de csak shepard miatt:)) Abból a szemszögből néztem a dolgokat, hogy az egész galaxisra nézve mi lenne a legjobb....Azért ne is háborogjon sztem senki hogy Shepard meghalt, mert valljuk be ez már az első rész óta benne volt... Mindig az volt a célja hogy mindenkit megmentsen a lehető legjobb alternatívával: ez a pedig a középút volt sztem. Most röviden a 3 befejezésről: A "Control" főleg nem járható út, Shepard azokkal váljon eggyé amiket végig el akart pusztítani..és az aratásnak lehet hogy van alapja, így ezt neki kellene később megtennie vmilyen módon, ezt pedig mégse..

A "Destroy" lenne a legkézenfekvőbb elsőre. Viszont (amellett hogy EDI-t kinyírná) az egész geth faj kipusztulna, akinek felemelkedéséért nem kis részben megküzdött... Másrészt ott vannak a kroganok, akik ezután lehet hogy később tényleg lerohanják a legyengült civilizációkat. Illetve én azt vettem alapul hogy az aratásnak tényleg van reális létértelme, tehát vagy egy szintetikus faj, vagy szerves, tökmindegy, a jövőben tényleg kiírtaná a többit. A kaszások nélkül pedig egyenes úton.

NA ezért lett nálam a "Synthesis" a nyerő, mert gondoljunk csak bele: a DNS módosításával tulajdonképpen mindenki egyenlő lett, nincs technológiailag vagy más képességekben (pl.: biotika) felsőbbrendű faj. Ez pedig elejét veheti minden háborúnak. Ráadásul az igencsak legyengült fajok a valaha volt legnagyobb tudáshoz juthatnak hozzá a Reaperek révén, illetve a legrövidebb úton lábalhatnak ki a háború okozta sebekből.

Sztem aki ezt a lehetőséget választotta az pont ezért tette, illetve ilyen téren sztem nem kell szapulni a Biowaret, mindenre kiterjedt a 3 befejezés, így volt kerek.

Shepard is elérte a célját, mindig mindenkit meg akart menteni, ezzel sikerült is neki a leginkább, illetve ha lehet ilyet mondani még jobb helyzetet is sikerült kihoznia az egészből mint előtte. (persze azért az érdekes kérdés, ha mindenki ököréletű lesz a DNS megváltozásával akkor a túlnépesedéssel mi lesz :P persze ez csak szőrszálhasogatás).

Ez hosszúra sikeredett, de nem baj.

Összességében sztem tökéletes game lett a Mass Effect, a valaha volt egyik legjobb, külön-külön és egészében véve is. Csak az a baj hogy vége :( Sztem sokan igazából ezért voltak dühösek. Öt év alatt sok minden változik mindenki életében, mondhatjuk hogy ez egy állandó pont volt, most pedig ennek is vége. NA ez a baj, hogy minden elmúlik egyszer.

A lényeg hogy szép perceket adott a játék, kiváló történettel és igencsak a szívemhez nőtt karakterekkel. Ebben volt erős az ME, az érzelmekkel remekül operált, mint még előtte senki. Hiányozni fog az egész, maga az az életszakasz és emlékek is ami összeköthető volt vele.

Forever Normandy :)

2015. febr. 4. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!