Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 Valaki hallott...

Mass Effect 3 Valaki hallott már valami új hírt a gammel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én most végeztem ki a 2. részt ami szuper lett(1 is jó volt), viszont előre olvastam és megtudtam (de vele még nem játszottam szóval nem akaratam spoilert olvasni) mi a vége a 3-nak sajnos.....:(

a lényeg ezzel sztem az egész játék magának mond ellent mivel semminek nem volt értelme.

A kiadó is magasról tesz a rajongókra meg hazudozik. De hallom most jön egy dlc amire mindenki azt hiszi alternatív bef. lesz, viszont csak néhány magyarázat meg animáció, szóval bef. marad ua.

meghallgatnék néhány véleményt is, meg esetlegesen mégiscsak újragondolnák normálisan a végét, erről van-e hír?



2012. jún. 8. 11:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

jó kösz:)

"románcot folytatni kivel érdemesebb egyébként?

Talival a nagy harc előtt megvolt a dolog, annál több már nem lesz párbeszédben sem?

csak mert a jack-es szálat se varrtam még el és ő vele is lehetne vmi.))

2012. jún. 10. 09:00
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell hozzá az Arrival, de én ajánlom hogy játszd ki, ha már az első kettőt kijátszottad. Jó kis DLC, van benne minden, ami kell, de a favorit nálam akkor is a Lair of the Shadow Broker marad, az egyik legjobb DLC volt az utóbbi években. Ha van olyan DLC, amivel megéri játszani, akkor ez az.

A végén a csapattagok feladatainak kiszabása tényleg jó ötlet volt. Bár nem túl nehéz kiválasztani, melyik posztra ki a megfelelő, nagyot dob a hangulaton (is). Én eleinte normál szinten játszottam ki, aztán meg veteran, végül nightmare-en. Nem nehéz az sem, miután az ember kiismerte az ellenfeleket, egy jól válogatott csapattal mint a kés a vajban, úgy megy végig az ember az ellenfeleken (ME3 multiplayerben már annál jobban megizzasztanak az ellenfelek néha).

2012. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Azzal érdemes románcot folytatni, akivel szeretnél :D De az utolsó küldetés után már nem lesz új párbeszéd, csak a háromban fog újra felbukkanni az a szál.
2012. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

.))


pont most sikerült felrakni az arrivalt és a shadow broker-es küldetést is szerencsére magyarítással egybekötve.

a tali-s kapcsolatnál(amellett h nagyon kis ennivaló a csaj:) arra is vártam már h láthatom az arcát erre..:D

a jack-el viszont most így mentésen kívül kipróbáltam és ha szakítok talival jöhet a romantic vele is.. és hár meg kell h mondjam ős is elég érzelmes az álcája föfött, ez őt is elég vonzóv karakterré tette:)

2012. jún. 10. 09:26
 15/26 A kérdező kommentje:
esetlegleg hír arról h a 3. rész magyarítása mikorra készül el?
2012. jún. 11. 12:58
 16/26 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a fórumnál nagyjából nyomon lehet követni, szerintem úgy szeptember-október környékére már esélyes, ha nyáron lesz sok idejük, talán már augusztusban is. :) Jófej fordítócsapat

2012. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

jó kösz szépen, hát szeptember váá még milyen messze van:(

bár igaz nem sokat dob rajta, de a végéhez nyáron kiadásra kerülő magyarázó dlc-t amúgy is megvártam volna(de még annak is a fordítása..)

2012. jún. 11. 19:14
 18/26 A kérdező kommentje:
remélem nem kérdezek hülyeséget, de a jún. 26.-án megjelenő extended cut dlc-t is lefordítják gondolom:)
2012. jún. 24. 16:38
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen le fogják, és az eddig kiadott DLC-k is benne lesznek a játékban. :)
2012. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Egyébként most én sem tudom, képes leszek-e kibírni, hogy megvárjam a magyarítást, vagy az Extended Cuttal vigyem végig újra. Lehet nem leszek elég türelmes. :D
2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!