Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 Valaki hallott...

Mass Effect 3 Valaki hallott már valami új hírt a gammel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én most végeztem ki a 2. részt ami szuper lett(1 is jó volt), viszont előre olvastam és megtudtam (de vele még nem játszottam szóval nem akaratam spoilert olvasni) mi a vége a 3-nak sajnos.....:(

a lényeg ezzel sztem az egész játék magának mond ellent mivel semminek nem volt értelme.

A kiadó is magasról tesz a rajongókra meg hazudozik. De hallom most jön egy dlc amire mindenki azt hiszi alternatív bef. lesz, viszont csak néhány magyarázat meg animáció, szóval bef. marad ua.

meghallgatnék néhány véleményt is, meg esetlegesen mégiscsak újragondolnák normálisan a végét, erről van-e hír?



2012. jún. 8. 11:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Alapből 3befejezése van a játéknak.
2012. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Az Extended Cut óta nincs új hír a befejezésről. Amúgy azzal nem értek egyet, hogy semminek volt értelme a befejezésben, elismerem, nem volt jó, logikátlan, kissé összecsapott, de a játék maga, és a történet (mínusz az utolsó 10 perc) nagyon is jóra sikerült. Ha az EC-al sikerül felhozni az ME3 végét a játék többi részének színvonalára, de legalábbis a logikátlan történéseket kiegészítik, és hozzátesznek egy epilógust, én már elégedett leszek.

Én ajánlom, hogy játszd ki a hármat is, mások véleménye ne befolyásoljon, ki tudja, neked talán tetszeni fog a vége (vagy már tudod mi a vége? kicsit nehezen sikerült kinyerni az infót az írásodból).

2012. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem azt állítom, hogy teljesen lényegtelen a játék végkifejlete (hülyeség lenne ezt mondani), de azt a jó néhány órányi játékmenetet hidd el, semmi nem tudja elrontani. A háromban talán még nagyobb szabású akciókban lehet részt venni, olyan történések vannak, hogy az állad leesik, és még mindig sok jelentősége van azért az első két részben hozott döntéseidnek.


Ha nem zavar, hogy még nem magyar nyelvű (majd lesz), játssz vele. Megéri minden percét, még a végét is, ha nem is annyira kikerekített.

2012. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

jó köszönöm a véleményeket:)

na mondjuk elég rosszul fogalmaztam: még nem játszottam vele, forumokon is a spoiler részeket kerültem, de azért vhogy kijött h mi a vége(spoiler:::::nagy bumm) csak más színekben!! ha ez tényleg igaz, mármint ennyi a különbség.


de köszönöm h részleteket nem írtatok, ki szeretném játszani most már mindenképpen, a végét meg én újragondolom:)) esetleg még annyit h azért kár volt lezárniuk a dolgot hiszen nagyon komplex univerzumot hoztak létre pl számtalan könyvvel (v játékkal) lehetett volna a főszereplő vagy külön a csapata történetei folytatni.

2012. jún. 9. 10:00
 5/26 A kérdező kommentje:
még annyit h ez a szám sztem jól illene a játékhoz: Future World Music- New Beginnings :)
2012. jún. 9. 10:17
 6/26 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szeretnék spoilerezni, és nem is fogok, de még semmi sincs veszve. Lehet, hogy még koránt sincs vége a Mass Effect történetnek :D Játszd végig a hármat, és döntsd el magad, szerinted mi várható a jövőben. :)
2012. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

okés meglesz:)


mondjuk persze mit találgatok én itt anélkül h játszottam volna vele:) de én is gondoltam már rá h vmiképp úgy alakítják a dolgot h folytatható shepard története, azért ilyen a lezárás amilyen, viszont nem sztnék magukat elárulni bármilyen nyilatkozattal..))legalábbis remélem erről van szó..Na aszt hiszem szavak helyett jöjjenek a tettek, ideje megmenteni a galaxist:)

2012. jún. 9. 14:18
 8/26 anonim ***** válasza:
Elméletileg azt írta valamelyik fejes a Bioware-től, hogy a trilógia csak Shep történetét zárja. Persze ez önmagában nem jelent semmit, de azért bizakodni lehet, hogyha nem is Shep főszereplésével, de ME játék még várható (talán egy pre-quel, talán folytatás, erről is mentek eszmecserék az ME-s fórumokon).
2012. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

hát én is reménykedek vmiben, bár nélküle és a csapata nélkül nem nagyon tudom elképzelni az egészet..(

pedig velük kellene csinálni egy saga-t mint a star wars filmekből sztem. alapanyag az lenne bőven, akár a rajongókkal intenzívebben együttműködve is lehetne egy jó irányvonalat kialakítani:)

Egyébként az "Arrival" c. dlc-t érdemes beszerezni így utólag, mármint szükséges a 3. rész jobb megértéséhez?

mert most miután a fő küldetéssel végeztem a 2-ben, nem az ujrajátszást választottam hanem folytathatom még kül. küldetésekkel.

Mellesleg az öngyilkos küldetést itt a 2-ben ki milyen nehézségi fokon teljesítette, mert nekem elsőre meglett úgy hogy mindenki megmaradt(ez a taktikázás, h ki milyen posztra legyen nagyon jó ötlet volt) + a legénység is vissza lett kísérve.ennek örültem.

2012. jún. 9. 21:15
 10/26 anonim ***** válasza:

Az Arrival DLC nagyon ütős küldetést tartalmaz, igazán akció dús, és külön jó, hogy csak Shepard-öt kell benne irányítani. Szóval érdemes :) Visszaköszön a 3-ban is, ha kijátszottad.


A taktikázás a végén sokak kedvence, egyébként én mindig átlagos módon játszottam, veteránon már szívatott.

2012. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!