Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miért nem működnek...

Sophie94 kérdése:

Szerintetek miért nem működnek a letöltések a Sims2-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letöltöttem egy csomó hajat, bőrszínt, szemszínt, stb-t, és nem jelenik meg a játékban. A formatárban ott van minden. A játékban a hajak még néha megjelennek, amikor a játék felhozza, de nem látszanak(és nem úgy, mint amikor nem tudja megjeleníteni a letöltést, hanem mintha le sem töltöttem volna). Szedtem még le bútort is, és sajnos az sincs benne a játékban.

Évek óta játszom a Sims-szel, rengeteg dolgot szedtem már le, de ilyen még nem fordult elő velem.

Kérlek, segítsetek! Köszönöm! :)



2012. máj. 31. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova töltöd őket?

Mert a Downloads-ba és a SavedSims mappába is be lehet tenni. Esetleg próbáld meg átrakni őket.

Jobbat nem tudok =/

2012. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen oldalról töltöd le őket? mert nekem is kellenének hajak,szemszínek stb..
2012. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Downloadsba szoktam tenni, eddig soha nem volt baj a letöltésekkel(kivéve, ha elfelejtettem mesh-t leszedni :D). Megpróbálom, amit javasoltál, köszönöm :)
2012. jún. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!