Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy sims 2-ben...

Miért van az, hogy sims 2-ben a kódok nem működnek?

Figyelt kérdés
Csak a motherlode működik a többi, nem.... hogyan lehet megcsinálni?
2012. febr. 17. 19:11
 1/7 Ancsy2010 válasza:
Mert magvannak adva, hogy melyik kodot melyik simsbe használhatod..
2012. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De eddig tudtam használni a Sims 2-ben a kódokat és most újra feltöltöttem egyet és ezen már nem megy.....
2012. febr. 19. 11:47
 3/7 anonim válasza:
Nem értek igazán a Sims2höz, de lehet hogy egy újabb patch-el van fent a játék. Nálam is az NFS Carbonban 1.3as patchel nem működnek a kódok, de elvileg az 1.2ben még működtek.
2012. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt, hogyan lehet megcsinálni, vagy mit kell vele csinálni? Nem nagyon értek hozzá.... :/
2012. febr. 26. 15:34
 5/7 anonim válasza:
Az a gond hogy én se értek a simsekhez, csak így gondolom hogy ez lehet a probléma...
2012. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nono1991 válasza:
szia. ugyanez a gondom hogy csak az az egy kód működött. és ez nem azért van amit az első írt hogy egy simhez lehet használni, mert akinél használtam, már elköltözött és más simek vannak, mégsem tudok mást használni. már vagy 20at próbáltam. annyian játszanak a játékkal, valaki csak meg tudja mondani.
2012. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem van 1 tippem. Lehet hogy úgy működik mint a PS2-s verzióban! Tehát hogy be kell írni egy kódot, és csak azután engedi használni a többit. De PS2-n sem enged használni egy csomó kódot. :/
2012. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!